Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom?

Figyelt kérdés

A párom kint dolgozik 3hetente jár haza 2 napra(mármint péntek este megérkezik,vasárnap délben indul vissza)

Szóval..ma együtt lehetünk volna,de lementünk a családjához(ez nem zavart volna,mert 1-2 óra lett volna)deeee erre bevágja,hogy neki kell egy dolog és elmegyünk megvenni.Ő a tesója és én.Mondtam,hogy én biztos nem,mert 4órás út volt.És hogy nem így terveztük a napot. Mondtam neki,higy hozzon haza.Majd 4óra múlva jöttek,hogy mehetünk moziba. Én mondtam hogy már sehova nem megyek már úgyis mindegy ez a nap el lett cseszve..most meg elvitte a tesoját a buszhoz.Szerintetek jogosan haragszom??


2017. jan. 28. 18:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Az van, hogy itt az emberek az őszintét mondják, és nem azt, amit hallani akartál. Fogadd el, hogy ez van, és ne hisztizz nekünk azért, mert nem ezt akartad hallani.


Az élet ilyen mint a gyakorin az emberek: kegyetlen és őszinte.

2017. jan. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kéne olyan pasi aki nincs itt. A távkapcsolat számomra nem kapcsolat. De ha ti így vagytok, fogd már fel b.meg, hogy oké, hogy a családjához tartozol de őket sem látta 3 hete, nem csak téged. Hisztis p.csa vagy. Ha belementél a távkapcsolatba akkor kénytelen leszel hozzá alkalmazkodni.
2017. jan. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!