Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 3 hónap után szerintetek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónap után szerintetek nem korai egy párnak az összeköltözés közös albérletbe?

Figyelt kérdés
Pasi dolgozik, csaj tanul és dolgozik is, de elég keveset,

2017. jan. 28. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Nehogy már mi mondjuk meg ezt, hogy korai-e vagy sem! Minden a két félen múlik! Az ő életük, másnak semmi köze hozzá.


Ha te vagy az egyik fél, akkor miért nem közlöd vele, hogy számodra korai? Ha meg nem rólad van szó, akkor meg fogd be szépen kérlek a szád, ne alkoss véleményt, ne ítélkezz mások felet, semmi közöd az ő életükhöz, foglalkozz inkább a tiéddel!

2017. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az korai
2017. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Sokkal nagyobb gáz, hogyha 1: a lányt majd a pasinak kell eltartania, 2: ha hallgatnak másokra és nem költöznek össze, csak eljegyzés után és akkor derül ki, hogy nem működik.

2017. jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nagyon korai.
2017. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi is ennyi ido utan koltoztunk ossze, mar kb egy eve egyutt lakunk, csak azota mar nem alberletben. Szerintem nem korai, de te tudod.
2017. jan. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mennyi időt töltöttek együtt a három hónap alatt? Heti egy vacsi+mozi? Akkor rettentően kevés. Ha gyakorlatilag már együtt élnek, akkor viszont nem korai.
2017. jan. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagy általánosságban korainak tartom. Viszont én a feleségemet szerdán ismertem meg, és szombaton összecuccoltunk. Mindkettőnknek meglehetősen sok partnere volt már előtte, így megvolt a viszonyítási alap.

58F

2017. jan. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nektek kell eldönteni, hogy korai-e. Anyagilag kijönnétek-e.

Szabad tudni hány évesek vagytok?

2017. jan. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt nektek kell tudni. Èn személy szerint korainak tartanàm a sajàt életemben. De ha nektek jó, akkor hajrà.

Szerintem egy kapcsolat elején még nincs itt az ideje ennek. Mi 1 éve voltunk együtt, mikor összeköltöztünk, ez így is volt jó. Hiànyzott volna az együtt jàràs időszaka, ha ilyen hamar összeköltözünk. Viszont én felnőtt emberek esetében az évekig tartó jàrogatàst sem tartom ideàlisnak, mert zsàkbamacska. Mert mi van ha 3-5 év jàràs utàn derül ki, hogy nem tudjàk elviselni egymàst? Szóval kb az egész kapcsolat időpocsékolàs volt ilyen esetben.

2017. jan. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vannak fenntartásaid.

A "Még korai vagy már időszerű-e?" -gondolat csak egy maszk egy másik fenntartás felett.

Tehát nem vagy biztos.

Tehát akkor addig nem szabad, amíg "nem is kérdéses" szintre nem kerül a téma.

Bennünk sem merült fel ez a kérdés albiba költözés előtt. Most számolom csak meg: 4 és fél hónap után költöztünk össze, de már másfél hónap után szerettünk volna. Szóval összeköltöztünk albiba, rá másfél évre pedig saját házunkba. Nem időtartamfüggő dolog ez.

Tudok olyanokról, akik hónapokkal házasság után egy évvel össze.

Csak az elkötelezwttség érzés számít. Abban nincs időszámolgatás, tényleg.

2017. jan. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!