Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 1 hónap után összeköltözés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónap után összeköltözés?

Figyelt kérdés
Én Budapesten élek, van saját lakásom. Barátnőm vidéken, de a fővárosba jár dolgozni. Munka után vagy hétvégéken tudunk találkozni. Régebb óta ismerjük egymást. Neki is könnyebb lenne, mert nem kellene utazni és nekem is jobb, mert többet lehetnénk együtt. Előbb utóbb, úgy is összeköltöznénk, akkor miért várjunk még hónapokat?

2016. ápr. 17. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Ennyi erővel teherbe is ejtheted, minek várni?
2016. ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért a kettő nem ugyan az :)
2016. ápr. 17. 14:08
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Kinek a véleménye számít? A miénk vagy a tiétek? Ha nektek jó, akkor hajrá.:)
2016. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha a baratnod benne van, akkor hajra!

Jol is elsulhet.

2016. ápr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Volt már szó arról, hogy feljönne, de időpontot még nem beszéltünk. De én szeretném és elvileg ő is :)
2016. ápr. 17. 14:47
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Mi két hét után költöztünk össze, bár azt az időt is együtt töltöttük, hol nála, hol nálam. Ma már 2 éve vagyunk együtt.
2016. ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Miért várnátok hónapokat? Ha most nem megy, akkor se fog menni, de miért ne volna jó?

Az kérdésben szereplő "1 hónap"- ot nem nagyon értem, de nem baj.

2016. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Miért ne? Főleg ha már előtte is ismertétek egymást. Több értelme vam mint évekig jarni anélkül hogy összekoltöznének. Lakva ismeritek meg egymást. Végülis nem közös lakást akartok venni vagy gyereket vállalni.
2016. ápr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom egy hónapja vannak együtt!
2016. ápr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!