Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 7 hónap után, összeköltözés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 hónap után, összeköltözés?

Figyelt kérdés

A szüleimnek,és családtagjaimnak egyáltalán nem tetszik az ötlet,szerintük elsietjük.

De én és a barátom is úgy látjuk,hogy sokkal könnyebb lenne úgy minden,és neki se kéne annyit járkálnia (300 km van köztünk)

L 19

F 22


2016. márc. 28. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:

A saját életed éld, ne a szüleidét és a családodét :)

Ha te megbízol teljes mértékben a barátodban, vágj bele.

2016. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha 300 km van köztetek, akkor szerintem olyan sokat alapból nem lehettetek együtt még, szóval szerintem is elsietitek.

Én a barátnőmmel 15 hónap után költöztem össze, és mi közöttünk nem volt gyakorlatilag távolság, mert egy városban éltünk, így előtte sokat voltunk együtt, megismerhettük egymás hülyeségeit.

Én a helyetekben várnék vele.

2016. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Erre mondják, hogy puding próbája az evés! :)

Nyilván jobb lenne, ha a szülők is beleegyeznének, támogatnának, hiszen a korotokból ítélve van rá esély, hogy ők támogatnak anyagilag, de felnőttek vagytok, a döntést el kell fogadniuk. Egyébként szerintem nincs olyan, hogy korai összeköltözni, ha egyszer nem jöttök ki jól összezárva, nem bírjátok elviselni egymás szokásait, az pár év múlva is ugyanolyan probléma... Szóval legyen pótterve mindkettőtöknek, de vágjatok bele, ha szeretnétek.

2016. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Iszonyat nagy változás lesz a kapcsolatban, az osszekltozes mindig az. És a távolság miatt...nos, hát elvileg működhet, de szerintem nem jó ötlet. Eddig csak nagyon ritkán láttad, most meg 0-24 együtt. Drasztikus. De elméletileg még jó is lehet
2016. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

köztünk is 300 km van,de én nem költözök össze vele csak egy városba mert nagyon sok problémát szülhet és hamar tönkremenne a kapcsolat.. a szüleidre hallgatnék a helyedben

24N

2016. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5# ez a legnagyobb butaság amit mostanában hallottam.


Kérdező, iskolát/munkahelyet váltanál?

Szerintem a kivitelezéssek van bajuk.

Nem lepne meg, ha ilyesmin még nem gondolkoztatok volnam

2016. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 nagyon is van alapja. a legtöbb friss kapcsolat ott bukik meg hogy hamar összeköltöznek és az már olyan mintha házas életet élnének.. dehát mindenki úgy rontja el a kapcsolatát/ életét ahogy akarja :) nekem szükségem van az önállóságra és elég ha magamat pátyolgatom, nem kell még egy ember akiért felelősséget vállaljak hiszen még fiatal vagyok
2016. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


18 évesen én sem gondolkoztam összeköltözésen, meg az akkori barátom se, szóval megértem, hogy valaki fiatalnak érzi magát hozzá, de a 7-es véleménye túlzás, úgy hangzik, mintha az összeköltözés egy gyerek örökbefogadását jelentené. :D Én 24 évesen egy hónap ismertség után költöztem össze a barátommal, együtt vezetjük a háztartást, és ugyanúgy eljárunk külön ismerősökkel kocsmázni. Lényegében csak annyi változott, hogy több időt töltünk együtt, de mi magunk nem.

2016. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6# vagyok.

Lakva ismerszik meg az ember. Valamint meg kell tanulni egy másik emberrel együtt élni, tolerálni stb.


25 éves vagyok. Előző kapcsolatonban vagy 3-4 évet együtt laktunk és a mostani kapcsolatonban is nagyon ez kéne, csak lehetetlen megoldani. Pedig nagyon vágyunk rá és a közös élet tervezéségez elengedhetetlen.


Persze nem 19 évesen kell ezt megugrani,de ha a 22 évesnek fordul meg a fejében, az nem meglepő.

2016. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi is 7 hónap utàn költöztünk össze, màr 7 hónapja. Én 18 voltam, pàrom 23.
2016. márc. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!