Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek elítélendő az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elítélendő az a felállás egy kapcsolatban ahol a nőnek több partnere volt? 24/L

Figyelt kérdés

Párszor megkaptam már mint nő, hogy én majd nem fogok kelleni normális férfinak mivel, hogy 15+ partnerem volt már életem folyamán. Azonban mint ahogy a legtöbb nő én is csak egy normális férfira vártam, aki mellett önmagam lehetek és boldogan élhetünk. A párom előttem 4 nővel volt én ugye ennél párszor több férfival már, ezt ő is tudja de elfogadott és nem zavarja, szerintem ez a normális.

Vannak mégis akik megszólnak emiatt, vagy a páromat sértegetik miattam és nem tudok rájönni miért? Mások miért foglalkoznak a mi életünkkel? Mivel a múlton már nem tudok változtatni így ezen nem értem miért rágódni, vajon ez tényleg elítélendő vagy gáz?


2017. febr. 2. 16:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Mások miért tudnak róla, hogy neked hány partnered volt? Ez a te magánügyed.

Ettől még működhet.

L22

2017. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%

Akármennyi nem tetszik, a legtöbb embernek igenis gáz, ha ennyi partnered volt, és még csak ilyen fiatal vagy. A legtöbb embernek egész életében nincs ennyi.

Ha ennyi között nem volt egy normális, akkor ott bizony veled van a gond, és semmi garancia arra, hogy a mostani választottaddal akár egy nappal is tovább együtt fogsz maradni. Ráadásul hosszú távú kapcsolat fenntartásában egyáltalán nincs tapasztalatod, amivel viszont hátrányban vagy a pároddal szemben.


Erre akkor kell gondolni, mikor 15+ pasit beengedsz a bugyidba, nem utólag húzgálni a vállad, hogy nem tudsz rajta változtatni.

2017. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Idiota ismeroseid vannak. Tok mindegy, kinek mennyi volt. Mondjuk szerintem se kene mindenkivel megosztani, mennyi volt, maximum a kozeli baratokkal, de ha ok sertegetnek emiatt, en a helyedben leepitenem a baratsagot...
2017. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Ha az előző partnerekkel a szakító ok nem a részedről való hűtlenség volt, akkor szerintem ez a szám lényegtelen.

Meg úgy egyébként is, kinek mi köze hozzá ?!

Nem hiszem, hogy bárkinek is lenne joga elítélni.

2017. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a legegyszerűbb nem elmondani senkinek. Az én páromat nem is érdekelte hogy hány pasival voltam, engem se hogy ő hány nővel. Egészséges a másik és ennyi, a többi nem érdekel. Az a múlt, azért múlt.

Sokan meg amúgy is letagadják, az egy éjszakást nem számolják stb.. az se más.

2017. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

2-es persze és az uri picsàk akiknek olyan pasijuk van hogy madarat lehet vele fogatni az meg normàlis !?Az hogy vki próbàlkozik azzal nincs baj sztem! Ha egy helyben àll és vàr a csodàra hogy mikor fog ki egy normàlis

pasit az egyenlő a nullàval!

2017. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%
Nem ítélem el, de magamnak nem kívánom ezt. Kicsit sajnálom a párod. Bár azt nem értem, hogy honnan tudják meg mások. Nincs a homlokára írva senkinek a dolog. Ha viszont te mondod el annak ellenére, hogy tudod mit fog kapni ezek után a párod, az nem szép.
2017. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
46%

Nyilván nem. De mindig lesznek olyanok akik szerint nem megfelelően intézed a dolgaidat. Ne mások szabályai szerint élj. Én azt szoktam mondani, hogy addig nem kimondottan ciki, ha az ember legalább meg tudja számolni pontosan, hogy hány partnerrel feküdt le. Ha már ez sem megy, na az igazán gáz.


Először is: Kinek mi köze van hozzá? Miért mondod el? Ha több partnered volt oké, de miért kell pontos számot mondani? Amúgy meg normális barátokkal kellene körülvenni magatokat, és nem lenne ilyen probléma.


Másodszor: Annyit hozzátennék, hogy el nem ítélek senkit ilyesmi miatt, de azért 24 évesen 15-nél is több pasi tényleg elég sok (szerintem). De attól, hogy soknak tartom én, vagy bárki más, az még nem ítélkezés, csak tény. Aki meg egyenesen paraszt, azzal nem kell foglalkozni, és legközelebb majd nem kell bizalmaskodni mindenkivel.


Egyébként nálunk is én nőként vagyok tapasztaltabb, bár őszintén szólva elég rossz élményeim voltak szexuális téren korábban, de 24 évesen 7-nél megállt a számláló amikor a férjemmel összejöttünk. Neki én vagyok az első:) Minket nem zavar, más véleménye meg nem érdekel. Nálunk inkább azért kapott megjegyzést, hogy miért állapodott meg fiatalon (22 volt amikor összeházasodtunk), és miért nem dug meg más csajokat. Bár ezt nem a baráti köréből mondta valaki.

A haverjai tudják, hogy nekem voltak előtte kapcsolataim, míg neki nem, de nem kérdeztek rá soha, hogy mennyi. ÉN amúgy megmondtam volna, mert nincs szégyellni valóm, de nem akárkinek. Viszont mivel normálisak, nem piszkálták ilyesmikkel. Évekig mindenki másnak volt párja a bandából, csak a férjemnek nem, szóval inkább örültek neki, hogy boldog.


A partnereid számáról csak annyit, hogy ez mind a te döntésed, te tudod mi és miért történt, de picit talán jobban meg kéne válogatnod, kivel bújsz ágyba. Ezt csak jóindulatból írom, nem bántani akarlak. Csak úgy veszem észre, érzékenyen érint a dolog, ezért írom, hogy jobban válogasd meg a partnereket. Nem kell minden jöttmenttel összefeküdni.

2017. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
19%
Nem jönnék össze olyan nővel, akinek ennyi partnere volt már, függetlenül attól, hogy nekem mennyi volt. Ez azt jelenti, hogy a nő képtelen monogám életet élni, így alkalmatlan hosszú távú kapcsolatra.
2017. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Senkinek semmi köze hozzá. Ti életetek.

Csak ezt nem értem miért tudnak rola mások,hogy hany partnered volt.?

N25

2017. febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!