Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek elítélendő az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elítélendő az a felállás egy kapcsolatban ahol a nőnek több partnere volt? 24/L

Figyelt kérdés

Párszor megkaptam már mint nő, hogy én majd nem fogok kelleni normális férfinak mivel, hogy 15+ partnerem volt már életem folyamán. Azonban mint ahogy a legtöbb nő én is csak egy normális férfira vártam, aki mellett önmagam lehetek és boldogan élhetünk. A párom előttem 4 nővel volt én ugye ennél párszor több férfival már, ezt ő is tudja de elfogadott és nem zavarja, szerintem ez a normális.

Vannak mégis akik megszólnak emiatt, vagy a páromat sértegetik miattam és nem tudok rájönni miért? Mások miért foglalkoznak a mi életünkkel? Mivel a múlton már nem tudok változtatni így ezen nem értem miért rágódni, vajon ez tényleg elítélendő vagy gáz?


2017. febr. 2. 16:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%

"én is csak egy normális férfira vártam, aki mellett önmagam lehetek és boldogan élhetünk"

És ez több, mint 15-ször nem jött össze. Elég béna lehet az ítélőképességed.


Amúgy felőlem azt csinálsz, amit akarsz, annyi partnered lesz, amennyit akarsz, de:

- vállald fel, amit csinálsz, és ne a kifogásokat keresd. Muris, amikor valaki kikéri magának, hogy miért számít, hogy mennyi partnere volt, aztán meg mégis eltitkolja. Akinek nagy a pofája, az vállalja is.

- fogadd el, hogy lesznek, akiknek nem tetszik, és minden joguk megvan hozzá, hogy emiatt ne létesítsenek veled komolyabb dolgot. Én sem tenném. Felőlem ugyan azt csinálsz, amit akarsz, csak ne velem.


Ettől függetlenül ez a ti dolgotok, nektek kell, hogy működjön, és tojd le, ki mit szól bele.

2017. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem senkinek semmi köze ahhoz, hogy a nőnek vagy a férfinak volt kapcsolata a jelenlegi előtt, de 24 éves létedre a 15+ partner nekem kicsit meredek. Minden szimpatikusabb férfi alá befeküdtél? Vagy tényleg mindegyik úgy tűnt elsőre, hogy majd igazi lesz? Ez így kissé gáz nekem. Én is csináltam egy-két meredek szitut életemben, de nem kerestem önigazolást, hogy "dehát az igazit kerestem".
2017. febr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
44%

Lehet azért tudnak róla sokan, mert kis városban történt, ahol nem titok, ha egy nő oldalán több pasi is feltűnt az elmúlt évek során...

Ha így van ez nem igazán kivédhető dolog...egy kisvárosban, vagy faluban mindenki tud mindenkiről mindent.


Én a helyedben rászólnék azokra, akik sértegetnek, hogy egyrészt ez nem az ő dolguk, másrészt senki nem kérdezte a véleményüket.


Azoknak pedig, akik ítélkeznek!


Felfoghatatlan számomra, hogy mire fel tesznek megjegyzést?! Képzeljétek nekem sem 2 partnerem volt az elmúlt 28 évem alatt, és akkor mi van? Volt sima egy éjszakás kalandom, amit nem bántam meg, mert élvezetes volt a szex, volt 5 évig tartó kapcsolatom (ebben vesztettem el a szüzességemet), volt olyan egy éjszakás kalandom, amiből fél évig tartó kapcsolat lett, voltak pár hetes, hónapos kapcsolataim is, de persze volt amit utólag már inkább kihagynék...és akkor mi van?


Büszke vagyok rá, hogy nem csaltam meg soha senkit! Mert azt ugye tudjuk, hogy attól senki nem válik különbbé, mert csak 3 pasival volt, de mondjuk mindet megcsalta!

Jaaa és képzeljétek, az én páromat sem zavarja, hogy nem voltam szent(eskedő), élete szerelmének mond, és térden állva kérte meg a kezem, és tett a világ a legboldogabb nőjévé...:)


Szóval jó lenne, ha leállnátok ezzel...sokan azért ítélkeznek, mert a kutya sem nyúlna hozzájuk bottal sem...meg vagyok győződve arról, hogy ha ezek a nők, akik itt fújjolnak, szinglik lennének, és helyesebbnél helyesebb pasiktól kapnának ajánlatot, vagy felkérést arra, hogy járjanak, igen csak megnőne a szexuális partnerek száma! Szóval mielőtt okoskodtok, először ebbe is gondoljatok bele egy kicsit!

2017. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Mi számít ítélkezésnek? Az, hogy valaki megjegyzéseket tesz valakinek, vagy hogy tudatosan kerüli az ilyen embereket? Az első tényleg nem szerencsés, de a másodikhoz mindenkinek joga van. Tudvalevő, hogy sok férfinak egyáltalán nincsenek igényei egy nővel szemben, szóval ha 100 részeg csövessel volt együtt 1 szál cigiért akkor is lesz barátja egy nőnek.

Attól még nem értem miért kell reklámozni az ilyen életmódot. Sokan vagyunk férfiak, akinek értéket jelent, ha mondjuk egy nő nem fekszik le akárkivel, ezt is illene elfogadni.

2017. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én egyszer összeakartam számolni kb 30-ig sikerült de erről persze csak én tudok nem vadász vagyok hogy kirakjam a skalpokat csupán szeretem a nőket és hiszem minden nő szexis és kivánatos csak meg kell találni kihozni belölük bennük az igazi nőt............itt csak annyi a gáz hogy te a kirakatban tetted mindezt pedig a magánügyed lenne sajna igy csak az segit ha elköltözöl ahol nem ismernek ..
2017. febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
még egy megjegyzés:sok férfit azért is zavar a sok ex mert ő akar a legjobb lenni a szexben és tart tőle nem ő az első még ha ezt mondod is neki......hiába az ember már csak ilyen..
2017. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

9 Netto hülyeség amit írsz. Csak mert valakinek több partnere volt, még nem feltétlen volt hűtlen is.


Mâsrèszt mi ez a kettős mérce? Normàlis nők így gondolkodó pasikkal nem jönnének össze...

2017. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
27%

Vőlegényem egyetlen nővel volt előttem.

Én viszont úgy 7-8 ráadásul 19 éves korom előtt.

8 éve vagyunk együtt és idén hazasodunk + hamarosan jön a baba projekt.

Egyáltalán nem ez számít. Ha pár évvel később találkozunk kb az lenne a szám, mint nálatok.

(mondjuk én diszkréten kezeltem a szexuális ügyeimet, ezekről csak én és a fiú/lány tudott)


Amúgy meg van az a mondás curvából lesz a legjobb feleség.

Persze nem curva az akinek több kapcsolata volt, de ez a mondás azért elárulja, hogy lehet kifejezetten jó ha valaki kiéli magát, mielőtt megállapodik, kevesebb az esély a félrecsúszásra.

2017. febr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Itt nem azzal van baj, hogy mit jelent egy nő vagy egy férfi számára a szex. Lehet sok mindennek nevezni a 24 év alatt összegyűjtött 15+ szeretőt, de arra hivatkozni, hogy "kerestem egy normális férfit" azt jelenti, hogy "egy ordas r..anc vagyok, több f.a.s.zt fogtam, mint kilincset, és most meg vagyok sértődve, amiért ezt a szememre vetik". Nem kell azért minden szembejövőnek széttenni egy nőnek a lábát, mert keresi az igazit.
2017. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
49%

folyt.

Amivel egyébként szerintem nincs baj, mindenki annyi szeretőt fogyaszt életében, amennyit akar, csak nem kell megsértődni, ha szembesítik a ténnyel, és kimondják róla, hogy az, ami.

2017. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!