Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Tartós kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tartós kapcsolatban mitől izgultok fel jobban?

Figyelt kérdés

Úgy ertem ha már x éve együtt vagytok tud újat mutatni a nő?


Akár szexi ruha, tánc, fényképek....mi hoz lázba titeket évek múlva is, ha alapból a szexel nincs gond?


Ezt azért kérdezem mert én nő vagyok és nem tudom elképzelni h mi lehet a férfiaknak olyan jó abban ha a párja szexi fehérneműbe bújik...az másabb mint ha sima tangába pózolna/táncolna nektek?


Vagy jobb ha szexi fenyképeket küldene?


Vagy tök mind1 így is úgy is ráuntok mert már láttátok mindenhogyan és már tudjátok h az ágyban milyen...


Szóval ugyan úgy felizgultok ha pl 3 éve párkapcsolatban éltek és a párotok szexizik nektek mintha egy mondjuk ezzel foglalkozó nő csinálná nektek?


Lehet kuszán fogalmaztam...



2017. febr. 3. 21:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
és ha csak pózolgat szexi ruhába ugyan olyan szexi nektek mintha táncolna (ugye nem profi táncos nő, csak ahogyan tudja...)
2017. febr. 3. 21:22
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nejemet nézem zuhanyozás közben vagy csak hajlong előttem, ugyan úgy ráizgulok, ha nem jobban, mint 10 évvel ezelőtt. Még most is bomba formában van és 10 évet simán letagadhatna...
2017. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Új kiegészítő játékszerek ritkán használt szexis póz,csábító fehérnemű....amit akor használnál ha egy új férfit akarnál megszerezni....a lényeg légy szexis igazán nő csábító erotikus
2017. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Engem a formás kerek fenekének a látványa még ma is nagyon felizgat,pedig régóta házasok vagyunk már.
2017. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, semmi nem kell. Elég ha hozzá érek, hozzám ér, úgy nézünk össze. Ruha, képek, tánc, nem érdekel.

Maga a párom. Ja és több mint 30 év együttlét után is izgató hozzá érni, az illata, mozgása, stb.

2017. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

3 év? Akkor még mindig amikor meglátom.

Valójában fejben dől el. Ha jól irányítjátok gondolataitokat, nem únjátok meg egymást.

2017. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem az ilyen pózolgatások nem hoznak lázba.

De ha például elkap olyan helyen , ahol épp nem számítottam rá hogy szex lesz akkor az nagyon jó. Szeretem érezni ha kíván a másik.

2017. febr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
A frissen sült pacal az asztalon felizgat(na). Ha lenne. De nem főz ez a némber.
2017. febr. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2.es boldog ember lehetsz hátha még szexuális étvágya is van..
2017. febr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tartom magam 183/81 44évesen ő meg 158/85+ (fiatalabb)
2017. febr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!