Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Tartós kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tartós kapcsolatban mitől izgultok fel jobban?

Figyelt kérdés

Úgy ertem ha már x éve együtt vagytok tud újat mutatni a nő?


Akár szexi ruha, tánc, fényképek....mi hoz lázba titeket évek múlva is, ha alapból a szexel nincs gond?


Ezt azért kérdezem mert én nő vagyok és nem tudom elképzelni h mi lehet a férfiaknak olyan jó abban ha a párja szexi fehérneműbe bújik...az másabb mint ha sima tangába pózolna/táncolna nektek?


Vagy jobb ha szexi fenyképeket küldene?


Vagy tök mind1 így is úgy is ráuntok mert már láttátok mindenhogyan és már tudjátok h az ágyban milyen...


Szóval ugyan úgy felizgultok ha pl 3 éve párkapcsolatban éltek és a párotok szexizik nektek mintha egy mondjuk ezzel foglalkozó nő csinálná nektek?


Lehet kuszán fogalmaztam...



2017. febr. 3. 21:14
1 2
 11/14 János Gilján ***** válasza:
100%

Nekem 10 év után sem kell sok extra, hogy felizguljak a felségemre. Elég csak intim szituációba kerülni vele és azonnal érzem, ahogy a szexuális energia elönti a testemet.

Hogy mi ennek a titka? Minden nap ápolni kell a szerelmet és a kapcsolatot. A tánc meg a szexi fehérnemű lehet persze fűszer, de ha megmarad a szerelem, meg lesz a vágy is. Sok sikert! ;)

2017. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
13%
Ha beveszünk valakit harmadiknak.:-)
2017. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 omba ***** válasza:

"Szóval ugyan úgy felizgultok ha pl 3 éve párkapcsolatban éltek"

nem ugyanúgy, de ugyanannyira.

2017. febr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#2,4,5 Én is sok X éve házas,gyerekes, unokás F vagyok., de még mindig felizgulok, ha lazább ruhában van, feszülő nylon harisnyában. Alig várom, hogy megszabadítsam tőle,és ajnározzam, kényeztessem, ahol érem. Boldogság!
2019. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!