Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha tapasztalatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tapasztalatlan vagyok ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Volt egy több éves kapcsolatom ami első kapcsolat volt. A kapcsolatban nem nagyon fejlődtem semmit szex terén. Viszont most vége lett.

Mit tegyek tapasztalatlanul ennyi idősen?

Manapság már a tizenévesek is olyan tapasztaltak nem hogy a korombeliek..

Így hogy vàgjak neki egy új kapcsolatnak?! Olyan megalàzó hogy semmihez nem értek.

22L



2016. dec. 26. 02:06
 1/9 anonim ***** válasza:
A szexhez nem kell érteni! Csak élvezni ami jó! És nem baj, hogy 22 évesen tapasztalatlan vagy! Majd idővel tapasztaltabb leszel. Egyébként pedig szerintem a tapasztalat nem azt jelenti hogy valaki hány pasival volt! Egy férfi mellett is lehet tapasztalatot szerezni, ha az illető elég fantáziadús :-) 40+ Ffi
2016. dec. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 RRR ***** válasza:
100%

ne izgulj ,nem lesz baj ,egy kedves ,szerető férfinél ez nem gond....


tanítgatni amúgy is nagyon izgató egy nőt

2016. dec. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne csináld már! Te pont így vagy jó, ahogy vagy. :D Majd egy új kapcsolatban "összecsiszolódtok" az adott partnereddel. Nem lesz ott gond. :)


25F

2016. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Más kérdéseket nagyon egyszerűen törölnek, ez miért maradt meg? Mások 22 évesen nulla kapcsolattal, nulla tapasztalattl, csók, kézfogás nélkül próbálkoznak. Ítt meg már minden volt.
2016. dec. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek :)
2016. dec. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmi gond. A következő párod remélhetőleg szerencsésen vlasztod, s ő érezve a félénksged vezetni fog. Csak legyl nyitott mindenre, az ésszerűség s a vágyaid keretein belül 😍
2016. dec. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Annyi idősen, mint te, még én is tapasztalatlan voltam.

31 évesen már nem vagyok :)

2016. dec. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Eut felwjtsd elegy, nem vagy az! A kovetkezo pároddal ugyis máshofy kell majd szeretkezned is, mert mások az igényei, a vérmérséklete, minden.


Én is azt gondoltam, gáz vagyok az ágyban - exnek kb. nem volt szexuális kultúrája -, féltem is, hogy a párom mit gondol, de teljesen más a valoság. Velem tehet olyat is, amit az exeivel nem, és én is teljesen máshogy állok a szexhez, vadabb vagyok, amit az o szenvedélyessége hozott ki belolem.

2016. dec. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az igazán jó szexhez nem tapasztalat kell, hanem megfelelő érzelmi háttér.
2016. dec. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!