Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés végleg vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés végleg vagy elöször próbából 1-2hónapra van ilyen?

Figyelt kérdés
Barátnőm most mondta, hogy oké összeköltözünk, de elöször 1-2hónapra. Hogy van ez?
2017. febr. 20. 21:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy úgy értette hogy először albérletbe? Mert lakást én se vennék csak komoly kapcsolatba, ha már legálabb 2 éve együtt élünk, de inkább több.
2017. febr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

túl sok a magabiztos ember. egyetemre megyek, aztán jó állásom lesz... külföldre költözöm, és többet keresek... összeköltözünk, és minden mindig jó lesz...


egyes vagyok, és én sem úgy értettem, hogy nem csakis vele szeretnék lenni jó sokáig kapcsolatban.


szükségem van viszont arra, hogy ne érezzek magamban kényszert. ha van szabadság, jobban tudok szeretni. kétszer mondtam azt, hogy legyen próba, és egyszer sem volt utána percre pontosan megbeszélés, hogy juj de másképp képzeltem el, hagyjuk abba. a földön járok. most is élvezem többnyire az együttélést. azért nem mondom azt, hogy örökké így marad, mert tudom, hogy az emberek változnak. nem kell ehhez rosszakarat, elnyomás, félreértés sem.


N

2017. febr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!