Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Élnétek olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Élnétek olyan nővel aki nem tud főzni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 23. 22:56
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
6%

#4

Még mindig nem teljesen értem. Nyilván az ember elront pár dolgot, mikor elsőre próbálkozik... de ha látom, hogy ahogy csinálom, úgy pl csomós lesz, akkor legközelebb megpróbálom másképp, aztán kész.

Amúgy oké, nem mindenki mesterszakács, ez teljesen evidens, de gondolom a kérdés lényege nem az volt, hogy a nőnek le kéne főznie Jamie Olivert, hanem hogy tud-e prezentálható, ehető dolgot tenni az asztalra. Legalábbis én így értelmezem, és aki erre nem képes, az életképtelen.

2017. febr. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 Diavolino44 ***** válasza:
84%

Itt mindenki le lett pontozva ahogy latom. :D

Azert mert kb a nok nagy resze nem tud/nem szeret fozni, akkor tanul meg mikor mar ra van kenyszeritve, pl gyerek jon.

Eddig harom komoly kapcsolatom volt (ertsd evek) egyik lany sem tudott fozni. Ezert megtanultam en, s imadok fozni, de pl vasalassal ki lehet kergetni, igy mindig volt munkamegosztas. Annyi ido alatt csinalok egy gombas rizottot mire kivasalok ket ingemet.

2017. febr. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Eddig olyanokkal éltem. Előnye, hogy nem lettem dagadt.

De ismerek olyan nénikéket is, akik konkrétan avval nyírták ki a párjukat, a főzőtudományukkal. Gyakorlatilag halálra zabálták magukat.

Ettől függetlenül utálom a lusta nőket, aki azért vinnyog, ha valamit meg kell csinálnia, és mutogat inkább a férfiakra, férjére.

2017. febr. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Én jelenleg egyedül élek így főzök is magamra, de ettől független egy kapcsolatban én úgy gondolom, hogy a női félnek is illik néhanapján főzni. Ha nem tud a megismerkedéskor nem gond, de legyen rá hajlama hogy megpróbálkozzon pár recepttel :) 26/F
2017. febr. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
20%
Nem. Egy nőtől alapvető dolog, hogy tudjon főzni.
2017. febr. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
44%

aki olvasni tud, az főzni is.


írom ezt úgy, hogy én sem tudok a klasszikus értelemben főzni. de recept alapján szinte bármit megcsinálok, és van férjem, sőt, gyerekem is.


36/N

2017. febr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Élnék, nem lenne gond, most is magamra főzök,azaz jobban mondva elkészítem az ételt. Együtt tanulnánk főzni :) Nem olyan nagyon nehéz dolog valami kaját összedobni, vannak receptek az interneten, egy ételre több variáció is,lehet kisérletezni,hogy melyik ízlik a legjobban, van az embernek anyukája, női rokonai,akik egy jó ideje már vezetnek háztartást , fel lehet őket hívni megkérdezni,hogy ezt és ezt az ételt ők hogy készítik el.
2017. febr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 BlackSword ***** válasza:
Persze, én tudok, szóval nagy baj már nem lehet... Max főznénk együtt és tanulnánk...
2017. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy nem tud főzni? Mert én sokak szerint tudok, sokan szeretik a főztömet, de én magam nem szívesen eszem meg a saját kajámat, mert nekem nem ízlik annyira, mint pl. anyukámé. Szerintem ízlés kérdése is, hogy ki tud főzni és ki nem.
2017. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
60%

Olyannal nem, aki nem is AKAR megtanulni.

Én sem vagyok nagy konyhatündér, de szívesen próbálok ki új recepteket, mert szeretem az ízeket, szeretek kísérletezni, és meglepni a párom, ha este fáradtan hazaér.


Igen, volt, ami nem sikerült túl jól, de sértődés helyett kerestem másik receptet, vagy addig kísérleteztem míg legközelebb finom nem lett. Ám ő is járt már így - merthogy nem csak a nő dolga főzni.

2017. febr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!