Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak egy ilyen helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak egy ilyen helyzetet ti hogyan élnétek meg?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 4 éve vagyunk együtt.Volt egy idióta elképzelésem,amíg fiatal vagyok szeretném kipróbálni a csókolózást egy lánnyal.Közösen voltunk buliban ,sajnos eléggé lerészegedtem és a barátnőmmel csókoloztunk.(Nem vagyok homoszexuális,egyszerű kíváncsiság)Természetesen másnap elmondtam neki.Tudtam,hogy dühös lesz,de teljesen kiborult...Mondta,hogy számított rá,de csalódott bennem,mert akkor is reménykedett,hogy ez csak gondolati szinten létezik nálam.Megbocsátott,én viszont iszonyatosan rosszul érzem magam,hogy ennyire megbántottam...nagyon zárkózótt és kedvtelen azóta.Próbálom kiengesztelni,de sajnos a haragtartó típus,illetve nehezen beszél az érzelmeiről.Szerintetek ő,hogyan éli ezt meg?Úgy gondolja megcsaltam?Milyen gondolatok járhatnak a fejében?Veletek ilyen helyzetben,hogyan vélekednétek a barátnőtökről? Ui:19 éves vagyok.
2015. aug. 21. 12:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, elírtam az utolsó kérdést: Ti ilyen helyzetben,hogyan vélekednétek a barátnőtökről?
2015. aug. 21. 12:36
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem felizgatna, ha a baratnom egy masik novel smarolna. :) De mondanam neki, hogy ezert bunti jar. Mindkettejuknek le kell pipaznia engem egyszerre. ;)
2015. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vélekednék a kapcsolatról, hogy nem lesz ebből semmi.
2015. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2es korrektül fogalmazott. Kérdező kislány felajánlhatnád a barátodnak engesztelésképp.
2015. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Orálisan kielégíteném a legjobb haveromat. 14/F
2015. aug. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
lapát.
2015. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kettes és hármas válaszoló köszönöm az őszinte válaszotokat.
2015. aug. 21. 14:29
 8/10 A kérdező kommentje:
bocsánat....hármas és négyes válaszoló.
2015. aug. 21. 14:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem egy fiu ismerosom azt mondta pont tegnap, hogy maga a tudat nagyon izgato, ha ket no csinal valamit egymassal. De onnantol kezdve, ha a komoly parkapcsolatban a baratnoje csinal ilyet, mar nem tudja komolyan venni tobbe.


Ez csak az o velemenye, lehet hogy a baratod maskepp gondolkozik. Egyebkent volt egyszer egy baratnom, aki egy masik baratnommel csokolozott egy buliban es a parja megbocsatott neki.

2015. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Meridián1 ***** válasza:

Az idő majd megoldja, azaz vagy elfelejtődik vagy szakítás lesz emiatt (előbb-utóbb), de hogy a dolog végére pont kerül az biztos.

Vígasztalás képpen megmondhatod hogy cserébe Ő is csókolózhat egy fiúval (1-szer) és akkor le is van rendezve a történet...

2015. aug. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!