Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Élnétek olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Élnétek olyan nővel aki nem tud főzni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 23. 22:56
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
6%

De ha én nem akarok, mert az egész nem érdekel? Tök cukcsika ez a "majd együtt", de engem akkor sem érdekelnek a fűszerek meg a szószok, ha áll mellettem egy pasi.


Én sem erőltetek rá semmit a másikra, hogy márpedig ezt az elfoglaltságot együtt csináljuk mától.

2017. febr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
76%

#21

Engem se érdekelnek maguk a fűszerek meg a szószok, de akkor is tök jó buli nyomni valami zenét, megiszogatni pár pohár bort, meg közben összedobni valami kaját, beszélgetni, hülyéskedni.

Pl utálok takarítani, de ketten abból is lehet bulit csinálni. Meg a kocsimosásból is, fűnyírásból, kerékcseréből, olajcseréből, ereszjavításból, bevásárlásból, rendrakásból, stb stb, pedig ezek közül egyik se érdekel, és egyedül mind nyűg lenne megcsinálni.

2017. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
53%
De ezek közül egyik sem kell, hogy érdekeljen, hogy jól meg tudd csinálni. Nincs különleges módja a kádmosásnak vagy a vécépucolásnak, egy majom is meg tudja csinálni. És én speciel szeretek egyedül is lenni, meg takarítani is. A főzés untat. Akármekkora parti van közben.
2017. febr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

#23

Ma nagyon népszerűek az egyszerű receptek (pl a "tasty" oldal megosztásai facebookon), amiket szintén egy majdom is meg tud csinálni.

2017. febr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Ja, csak olyan íze is lesz. Ne hidd, hogy nem próbáltam többször is. De ez olyan, mintha elém tennének egy autó motorját, hogy érdekeljen.
2017. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
54%

Szia. Én egy lány vagyok.Nem tudom mennyi idős a nő aki nem tud főzni. De ha fiatal és van a főzésre hajlandósága akkor szerintem megtanul hamar a mai internetes világba...Én se tudtam főzni,nem is érdekelt,de nemis volt aki megtanitson.A ferfiak mellett bizony meg kellett tanulni magamtól,receptek alapján.

Ha idősebb a nő veszett ügy,ha eddig nem akart főzni ezután se fog. Vagy te főzöl vagy éhen haltok.

2017. febr. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
91%
Az a humoros,hogy a világ szinte összes sztárszakácsa férfi. Alig hallottam női séfekről (Attól még lehetnek.) De faluhelyen, lakodalmakban csak a tyúkhúslevest főzik nők, a birkapaprikás kizárólag férfi szakács joga és szent kötelessége. Otthon meg zavaró, ha egy nő nem tud főzni? A mézeshetek elmúltával néha enni is kell, de egy kapcsolatban szerintem mégsem a főzés a legfőbb probléma. Jómagam igen, élnék főzni nem tudó hölggyel. Mi több, már éltem is, több évig. Mivel egyéb téren meg voltam vele elégedve - hát főztem én!
2017. febr. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
12%
Aki ilyet kérdez, az jobb, ha nem is akar senkivel sem élni.Miért, neked szakács kell, vagy pótmama? Vagy, ha te lány vagy, akkor ne is akarjál olyan pasival élni, akinek házvezetőnő kell. Ha valakik szeretik egymást, azok bárkivel együtt tudnak élni.
2017. febr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
51%

Ezt sosem értettem. Persze. Olyannal is aki nem tud lovagolni, rajzolni, énekelni, vagy nem akar. Az határozza meg a nőt, hogy főz-mos-takarít? Én nem szeretnék olyan nővel élni, aki 10 év múlva úgy néz ki, mint egy házvezetőnő: otthonka, ondolált haj, vagy kinyűlt cicanadrág.

Nálunk pl. inkább az a vita tárgya (nem veszekedés), hogy ne főzzön a feleségem. Együnk egy szendót, tojásrántottát, ugorjunk be egy mekibe, rendeljünk egy pizzát, menjünk el egy étterembe, vagy a Spar To Go-ban vegyünk valamit.

És ne takarítson, legalábbis ne ez legyen a központi téma. Nekem megér heti 5000 forintot, hogy takarítanak nekünk. Cserébe nem cigizek (ami frágább lenne).

22 év boldog házasság, 2 gyerek. Nem akarok házvezetőnőt, én cserébe nem leszek kocsmatöltelék, focimecccsnéző, de karbantartósat sem játszok (bár mindent megjavítok itthon, de ez inkább hobbi).

A válaszom: határozottan igen. Legalább nem kellene vitetkoznom, hogy nem kell főzni...

2017. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Nem kell meglepődni azon, hogy a férfiak az anyjuk főztjéhez hasonlítja a párja főztjét és azon sem, ha valakinél az ebbéli érdektelenség szakító ok. Egyrészt a férfi volt gyerek és egy anya gondoskodott róla. Például etette. Nyilván olyan nőt keres maga mellé aki majd ugyan úgy fog tudni a gyerekeikről mint ahogy az anyja gondoskodott róla annak idején. Gondolom ez valami szociális öztön, nem feltétlen gondolom, hogy így kell legyen, hisz a férfiak közül is sokan tudnak főzni és a tipikus férfi-női szerepeket is tudjuk bizonyos kereteken belül csere-berélni. Minden esetre a saját véleményem erről az, hogy a társaság egyik tagja tudjon főzni.

30/f

2017. febr. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!