Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Joggal tartom kényelmesnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal tartom kényelmesnek a pár om, ha arra kér hogy késö Este menjek érte melohelyre, mikor busza is van és vagy 40 kmre dolgozik?

Figyelt kérdés
Arra kér este tizre legyek érte ott,igy oda-vissza kb 80 km lenne,pedig van bérlete,és busza hazafelé,és csak vagy 1 oraval érne elöbb haza

2017. febr. 24. 15:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hölgy az illető,én férfi vok
2017. febr. 24. 17:26
 12/19 A kérdező kommentje:
Igen szeretem,de azért közel 100km levezetni késö este nem piskota,amugy nincs kocsija és ahova kell szivesen szoktam vinni
2017. febr. 24. 17:29
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy fél a párod?

Engem párom azért szokott hozni-vinni, mert gyorsabb kocsival, másrészt félt.

Most megyek dolgozni, de mondjuk én du. 4-kor indulok is haza, szóval nincs miért féltenie.Napi 100 kilométert fogok utazni oda-vissza, biztos lesz olyan, hogy eljön értem, de nem várnám el napi jelleggel.

2017. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%

Mi van? 100 kmt levezetni nem piskóta?

:))

900kmt vezetek le munka után éjjel, hogy lássam a gyerekeim....


Majd belejössz nyugi:)


Egyébként meg ha hébe hóba van ilyen akkor simán vállalható. Persze ha anyagilag is úgy álltok.

Mert akárhogy nézzük pénzkidobás ha már van bérlete.

2017. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk egy nőnek nem veszélytelen olyan késő éjjel egyedül buszozni annyit....
2017. febr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
9%

Én ezt rengetegszer hallom a kollégáimtól, hogy jaj már nem jön el értem, nem vár meg kocsival, de hát miért nem, hogy ennyire képes csak?Azt várják, hogy felhívja őket a párjuk, de egyszer nem jut eszükbe hogy rájuk csörögjenek, ha meg mégis, akkor annyit szól a telefonba, hogy na mondjad.


Nő vagyok én is, de sosem várom el, hogy ide-oda fuvarozzanak, ott várjon a munkahelyem előtt kocsival. Ez szerintem lustaság,kényelem, és így teszteli a párját mire nem képes érte. Ennyi. Ez a női butaság teteje. Aki a munkába képes egyedül elindulni, vagy boltba(sötétedés után),ruhát vásárolni magának stb.. az a munkából is haza tud menni ugyan így.

2017. febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16%

Már csak azért is, mert a kérdező is elfáradhatott a nap folyamán, és 80 km-t levezetni...az ő kényelméért. Másra is kell gondolni, nem csak mindig magunkra.

Egyszer-kétszer belefér,mert jólesik, de vannak határok.

2017. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mi a megoldás? Ami mindenkinek jó? :)


Kimész elé a buszmegállóba! Ugyanis a buszon nem valószínű, hogy baj éri, ha te ott várod, mikor leszáll, hazafelé sem lesz gondja!


Néha meg, ha úgy van elmész érte...


Szerintem ez jó lehet mindenkinek.

2017. febr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
44%
"és ahova kell szivesen szoktam vinni" - akkor otthon nem kell??? :O
2017. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!