Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 15 év után nyitott házasságra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év után nyitott házasságra vágytam, de nem hittem hogy a nejem is összejön valakivel, én ezt nem bírom elviselni most mi legyen?

Figyelt kérdés

A feleségem gyönyörű nő,34 éves de 10 évet simàn letagadhat.Megtetszett egy nő,el is mondtam neki hogy muszàj szexelnem vele,felvetettem neki hogy éljünk nyitott hàzassàgban.Nyilvàn úgy gondoltam,hogy neki tovàbbra sem lesz senkije,erre összejött egy 26 éves szépfiúval,el is akar hagyni miatta..

Hogy térithetném észre,nekem csak ő kell komoly kapcsolatra,meghalnék ha elhagyna!!


2017. febr. 25. 18:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Huhu, de kiröhögtelek most :"DDDDDDDD. Vegre egyszer jol jart szerencsetlen nejed :D.
2017. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Visszanyalt a fagyi :D Van ez így.
2017. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Hajtanak az ösztönök? A feleségedet is. Öröm tanulmányozni két ilyen ketrecbe zárt állatot kívülről. :)
2017. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%

Brühahahh...XD

Ez akkora.....


Remélem hamar teherbe esik a 26-évestől!

2017. febr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
29%
Nyugi! Lehet, hogy csak teherbe akar esni aztán felajánlja neked, hogy neveljétek együtt a gyereket.
2017. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
A 26 éves szépfiú is férfi. Őt is hajtják az ösztönök. Úgyhogy bocsátsd meg neki szépen,hogy a nejedet kúrja:'D
2017. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát apukám,ezt megszívtad! :D De meg is érdemelted!

Mi az,hogy neked megbocsájtható? Hát kinek-minek képzeled magad? Én a feleséged helyében szembeköptelek volna,amikor felhoztad a témát,a cuccod meg repült volna ki az ajtón! Egy igazi,beképzelt m@jom vagy! Bocs!

2017. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is kamugyanús.

De menjönk bele.

Mi lett a muszáj-nőddel? Összejött vele a kefélés?

2017. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
A muszáj-szexis nője azóta ráragasztott a delikvensre egy kedves kis kankót,a szépséges felesége meg azóta éli világát a 26 éves maximálisan potens sráccal. :) Ha a férfi elsüt egy puskát, néha van az úgy, hogy a pofájába csap a sörét. :)
2017. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Na ide figyelj fiacskám!

A nyitott házasság nem azt jelenti, hogy csak az egyik félnek lehet szexuális kapcsolata másokkal! Majd 30 év múlva lehet te is megtapasztalod milyen az... Most pedig nyomás lefeküdni, aztán máskor hétvégén ne itt lopd a napot, hanem segíts anyádéknak a nagytakarításban!

Haszontalan!

2017. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!