Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 15 év után nyitott házasságra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év után nyitott házasságra vágytam, de nem hittem hogy a nejem is összejön valakivel, én ezt nem bírom elviselni most mi legyen?

Figyelt kérdés

A feleségem gyönyörű nő,34 éves de 10 évet simàn letagadhat.Megtetszett egy nő,el is mondtam neki hogy muszàj szexelnem vele,felvetettem neki hogy éljünk nyitott hàzassàgban.Nyilvàn úgy gondoltam,hogy neki tovàbbra sem lesz senkije,erre összejött egy 26 éves szépfiúval,el is akar hagyni miatta..

Hogy térithetném észre,nekem csak ő kell komoly kapcsolatra,meghalnék ha elhagyna!!


2017. febr. 25. 18:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Édesnégyes?
2017. febr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak szerint te gyerekesebb vagy, mint a 26 éves "szépfiú" - a szavaknak súlya van a tetteknek még inkább. Jó volt az a kívánatos nő?

Ő mit szól hozzá?

Szerintem most már rá koncentrálj!

2017. febr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Hajtanak az ösztönök? Te jó ég, neked párapcsolat se kéne, nem hogy házasság..
2017. febr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
78%

Hajtanak az ösztönök?

Akkor egy állat vagy, egy állatnak pedig ne kelljen emberi társ párkapcsolatra. :)

2017. febr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagy... hmmm, nem, ÁLLAT, őket "hajtják az ösztönök".

De így jártál, remélem, elhagy - ha már erre Zaz abszurd kijeletésedre nem tette meg eddig.

Én már a gondolat felvetésére kivágtalak volna, mert ha elveiselnéd, hogy más érjen hozzám, azt jelenti, nem szeretsz.

2017. febr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

25-ös. Ő úgy képzelte a nyitott házasságot,hogy csak ő érhet máshoz,eljár dugdosni bárkit,a felesége ezt otthon kussba tűri,neki nem lesz senkije,csak várja haza a sexben elfáradt kedves férjecskéjét meleg vacsorával,sőt,még a fürdővizet is megengedi neki! :D

Egy igazi önző ,semmirekellő állat!

Most hajthat az ösztönöd pancserkám! :D

2017. febr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!