Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek ha a párommal már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párommal már egy idelye meg romlott a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

. a Segitsegeteket szeretnem kerni.

Le írom pontosan az egészet hogy világos legyen minden. ! ( 20 év , Nő )

Az anyámmal sosem volt jó kapcsolatom. Mikor kissebb voltam akkor ő sokat "dolgozott " szórakozott én meg mindig egyedül. Egészen kicsinek (5-6) házimunkát végeztem helyette es mivel nem is igazán ez a lényeges így nem is folytatom.

Ennek aztan hamar meg is lett az eredménye. 12 évesen gyermekotthonba kerültem. Ott egy darabig keresett aztan mar csak havonta egyszer beszéltünk telefonon. Az intézet amikor bekerültem nagyon nehéz volt. Megváltoztam és eleg rossz iranyban. Aztán 2013. október 17. én

javító intézetbe kerültem , ahol eldöntöttem , hogy normalis eletet szeretnék élni. Így a nevelőim segítsegevel sikerült jó útra térnem. Meg ismerkedtem a Fiúval akivel azóta is együtt élünk (2éve) .Amikor 18 evesen anyamhoz vissza kerultem Budapestre.. közölte velem , hogy ő kiköltözik Angliába hogy dolgozzon. De én neveljem már a 8 éves kishúgomat itthon. Mivel a kistestvérem így válaltam és nem is mertem volna nemet mondani. Akkor jött volna az a szöveg hogy "erre nem vagy képes". Én legbelül tudtam , hogy 18 évesen nem vagyok arra felkeszulve hogy gyereket neveljek! És mivel nekem nem is ment úgy ezert rengeteg vita volt anyam es koztem. Utana már kb mindennel baja volt , semmisegekből is veszekedést csinalt. Egyszer nekem is elfogyott a türelmem és én is elegge csunyan beszeltem vele. Azt mondta nem vagyok a lanya es hogy 10 percem van hogy en is a baratom is es a kutyam is eltakarodjunk innen. Hát mi mast tehettem volna , értesítettem a páromat és költöztünk. Anyám még utana mocskolódott a facebookon , leszedte a közös képeinket is kijelentve hogy számára nem létetezem !

Nagyon halas voltam a paromnak hogy at segitett ezen a nehez idoszakon es hogy mellettem van. Olyan szepen meg voltunk. De egy eve lassan úgy érzem hogy semmi sincsen rendbe. Folyton aprósagokon veszekszünk..

ami a legzavaróbb és talan ami az en feszultsegem okozza az a szexualis eletunk. katasztrófa. talán heti 1x ha csináljuk és akkor sem tud a csúcsra juttatni általában. Van hogy csak úgy mondom hogy ne bántsam meg.. már többször is le ültem már vele beszelni hogy szeretnem ha valtozas lepne fel.. de nem valtozott. az ra a valasza hogy nem csak neki kell uj dolgokat bele vinni a kapcsolatunkba. majd unalmasan nezi tovabb a tv t. en mar sokszor megpróblatam ujdonságokat bele csempészni a kapcsolatunkba de mivel úgy esett le hogy ezt észre sem veszi így többet nem "fáradoztam ezzel és hagytam lógni a dolgot.

Vele nem lehet beszélni a szexrol. vele nem lehet nyiltan beszelgetni ezekrol a dolgokrol. Nem szeret errol beszelni azt állítja. Mivel alapvetően nem ez az egyetlen problémam ebben a kapcsolatban így a koltozesen gondolkodom. De viszont ez elegge nehez mert senkim sincsen.. csak egy baratnom aki mondja hogy hozzá nyugodtan mehetek de mégsem akaszkodhatok rá másra..

Dolgozom ugyan , de heti 30 ezret keresek kb. Ebből én nem merek elindulni és hát ugye spórolni is nehez ha mindig valamire itthon addnom kell.

Láttam eleg olcsó kiadó Szobat de nagyon felek talan az egyedülléttől. Vagy nem tudom..

Ezert is irtam ide. :/



2017. márc. 15. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

"idelye"


[link]

2017. márc. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj egy privatot kérdező segítek :)
2017. márc. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Heti harmincezer - havi 120ezer+ - nagyon is jó pénz kezdőfizetésnek. Tény, önálló albérletet nem fogsz tudni megfizetni, de egy szobát korodbeli lányok mellett simán. Egyetemisták nagyon sokszor keresnek lakótársat, és ha tisztán, rendben tudod tartani a környezeted - vezettél már háztartást, ez nem lehet gond - , illetve a párod nem járna utánad balhézni, akkor ez gond nélkül működhet. Spórolni nem nagyon fogsz tudni, ez tény, a pénzed nagy része el fog menni megélhetésre, de a legtöbb fiatal manapság így kezdi. Nincs veszve még semmi. Nagyon sok mindent tettél eddig is, hogy a saját lábadra állj, ne add fel most sem. :)
2017. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3#/3# válaszolónak köszönöm szépen. :)

igazábol azt nem tudom eldönteni , hogy van még értelme próbálkoznom hogy meg változzon a kapcsolatunk vagy hagyjam és lépjek ?

2017. márc. 16. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!