Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most fogom megismerni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogom megismerni a párom szüleit, picit izgulok mert 7 év van közöttünk. Vajon probléma lesz? (26l 19f)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval a barátom "papíron" kicsit fiatal hozzám de a valóságban tökéletesen kiegészítjük egymást, nagyon jól megvagyunk és szeretjük a másikat :)

Ő olyan koraérett, értelmesebb sokkal mint a legtöbb korombeli akit ismerek, jóképű és jólelkű srác. Nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy egymásra találtunk véletlenül. Viszont hát látszik azért a korkülönbség ő kicsit kisfiús ráadásul engem meg mostanában már egyre ritkábban néznek tinilánynak, bár még sokszor elkérik itt-ott a személyimet. Persze csinosnak tartom magam és figyelek is magamra, sokat sportolok stb. Bár picit furcsa, hogy ő még tanul én pedig már évek óta dolgozom, de ez nem okoz gondot. Jól megvagyunk :)


Azt nem említettem, hogy nekem van már két gyerekem és nem tudom mit fognak hozzá szólni a szülei ha holnap elvisz bemutatni nekik... Najó csak vicceltem :D Hál' istennek nincs még gyerekem, de azért tényleg izgulok picit mert eddig amiket hallottam az anyukájáról hát lehet, hogy nem lesz egyszerű eset. A párom szerint igazi házisárkány, de engem "biztos bírni fog" ne aggódjak. Meg tudom, hogy már beszélgettek sokat rólam és szerintük furcsa ez a korkülönbség ezért izgulok csak picit. Valaki volt már hasonló helyzetben ?:)


2017. márc. 17. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Nopara.

Ha mesélt rólad, akkor nagy meglepetés nem éri őket, azon meg nem tudsz változtatni, hogy a 7 év a nő javára ma Magyarországon nem kevés.Ha normális, kedves vagy, magadat adod, akkor mindent megtettél.

Ha esetleg kijönne az ellenszenv: egy estét bárkivel ki lehet bírni, ha olyan a viszony akkor közlöd a pároddal hogy te nem szeretnél többet látogatóba jönni.

2017. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Voltam hasonló helyzetben, nekem egy 18 éves fiú udvarolt, én 27 éves lány vagyok. A szülei szerencsére ismertek engem, az apja nagyon bírt, sőt ő "választott" engem a fiának, de az anyja...valóban ő volt a nehezebb eset. na ő nagyon nem bírt, meg tudott volna ölni a tekintetével, persze igyekezett kulturáltan viselkedni, de lépten-nyomon igyekezett belém kötni, megalázni. De szerintem a fiús anyák majdnem mindig ilyenek, főleg ha édes pici fiúknak párja jóval idősebb...jujj..valószínűleg a te anyósjelölted sem lesz könnyű eset, erre szerintem készülj fel lélekben, de próbáld meg figyelmen kívül hagyni, vagy is ne érdekeljen, legyél vele kedves, akkor is, ha ő nem az, és próbáld meg leszarni. Egyébként nálunk nem működött később a kapcsolat, engem zavart, hogy a barátai nagyon gyerekesek voltak (hiszen még gyerekek:)). Na mindegy utóbbi nem a kérdés része:) Sok sikert neked, és sok kitartást, és sok sok boldogságot!!:)
2017. márc. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Na ez sem fog sokáig tartani.
2017. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen feleslegesen aggodsz. Ha az evek nem bizonyitanak elobb, addig ugysem fognak komolyan venni egy felnott not, akinek mar a csaladalapitas kornyeken kene jarnia, nem pedig randizgatnia egy tini sraccal.
2017. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyiszor leírtad,hogy picit izgulsz,hogy a végén el sem hiszem!
2017. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 opened paradise ***** válasza:

Ne gondold,hogy sárkány!

Exem anyja is ijesztő volt,a szr is megfagyott bennem,ha rámnézett,de mégis bírt. Nem baj,ha sárkány valaki,de ne egyből annak könyveld el,mert vannak akiket a sárkányok is szeretnek:D


Ha meg nem kedvel,akkor sincs baj,mert nem vele jársz.

2017. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valami nagy baj lehet ott a fejedben,ha te 30 éves korod elõtt egy nálad 7 évvel fiatalabb pasival vagy boldog,már ne haragudj!

Ha így haladsz,50 felett fiad korú pasikkal kavarsz majd,mint a Madonna, milyen érett alapon.Ez ebben a korban még akkor is necces,ha a pasi 7 évvel idősebb, nem hogy még a nõ!Ha 37 lennél,azt mondanám, már nem vészes.De így a helyedben kérnék idõpontot egy pszichológustól,mert oka van,hogy ekkora különbséggel van párkapcsolatod.

Keress rá Ashton Kutcher és Demi Moore egykori románcára,tanulság levonása végett,hogy felkészülj és a legkevesebbet sérülj, ha nem úgy alakul a pasival,ahogy tervezted.Mert ez is benne van a pakliban.

Ettõl függetlenül sok sikert kívánok a bemutatkozáshoz!

2017. márc. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!