Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy lehetne rávenni vőlegénye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne rávenni vőlegényemet a házimunkára?

Figyelt kérdés
Állandóan szalad a ház és engem ez nagyon nyomaszt. Az összes szabadidőmet takarítással, pakolászással, főzéssel stb. töltöm és ennek ellenére szalad a ház, mert a párom mintha ellenem dolgozna, szétdobál mindent. Komplett ruhakupacokat a székre, tiszta ruhát nem képes megkülönböztetni a szennyestől, ruhákat begyűri a szekrénybe. Mosogatni szokott, de azt is felületesen és válogatva. Lábasokat például rendszeresen otthagyja. Sajnos eléggé rányomja a bélyeget a kapcoslatunkra az igénytelensége és a lustasága, de még nem tartunk ott, hogy emiatt szétbútorozzunk. Azoknak a feleségeknek, édesanyáknak a praktikájára lennék kíváncsi, akiknek sikerül elérni otthon, hogy mindenki végezze a saját dolgát. Komolyan, hogy csináljátok? Több barátom is volt korábban, akik otthon kisangyalként rendben tartották a szobájukat, mosogattak, vásároltak. Már bánom, hogy akkor nem kérdeztem meg az anyjukat, hogy érik ezt el.

2017. márc. 25. 12:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%

Ugy, hogy olyan emberrel kezdek csak, akinek ez alap, hogy rendet tart maga utan es nem a not nezi szolganak. Gondolom ugy csinaljak ezeknek a ferfiaknak az anyjai, hogy gyerekkorban sem nyaljak ki a segguket a fiacskajuknak. Ha valaha fiugyerekem lesz, a sajat szobajaban 4 eves kor felett o tart rendet a porszivozast leszamitva, 7-8 evesen pedig a lakas tobbi reszeben is be lehet majd vonni a takaritasba.

Oszinten szolva egy felnott ferfit nem lehet megvaltoztatni szerintem, meg ha kenyszerbol meg is csinalja, a felfogasa megmarad, miszerint ez a te dolgod lenne. En elhagynam.

2017. márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
9%

Miben akarsz te élni? Múzeumban?

Nem lóg a csillárról 1-2 zokni, a TV-ről pár vonalkódos gatya, a fotelben, széken nincs halomban a ruha, olyan mint egy lakatlan múzeum. Semmi élet nincs a házban.

2017. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
84%

Én az ilyen igénytelen, lusta kisfiúkkal nem is kezdek bele kapcsolatba....


Hogyan tudod ravenni?

Sehogy.Ha magától nem veszi észre és ő jól érzi magát a sz@ rban akkor te a fejed tetejére is állhatsz akkor sem fogja érdekelni.

És nem tartottok még ott,hogy emiatt szétbútorozzatok???

Pedig jobb lenne rajta elgondolkodni,mert ez csak rosszabb lesz hidd el.....

2017. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
14%

"Több barátom is volt korábban, akik otthon kisangyalként rendben tartották a szobájukat, mosogattak, vásároltak."


mégse voltak neked elég jók.


Most van az ellentéte.. és ez se jó neked eléggé.



Az ilyen nőktől óvjon meg engem a jóisten!

2017. márc. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudsz mit tenni.. egyszer kipróbáltam, hogy semmit nem csináltam meg itthon az ég világon, mert azt mondták majd elkezdi zavarni a kosz és neki fog állni. Hát nem, nem zavarta, konkrétan állt a mocsok és nem zavarta, szóval vagy megszokod, vagy keresel mást.
2017. márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%
Ez csak rosszabb lesz. Nem értem, hogyan jutottatok el az eljegyzésig, ha ilyen alapvető dologban nem egyezik a felfogásotok.
2017. márc. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
90%
Olyan mintha azt kerdezned, hogyan lehet raszoktatni valakit arra, hogy igenye legyen heti szinten szepirodalmi regenyeket olvasni. Ha nincs meg az igeny es a neveles, akkor cseszheted. A tobbi baratodnal anyuka valoszinuleg hamar megmutatta a kisfianak hogy o nem haztartasi robot, hanem ember, es igenis ki kellett venniuk a reszuket az otthoni teendokbol.
2017. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
6%
Idővel majdcsak hozzád papucsosodik majd. Ha meg mégsem, akkor keress másikat.:) Én nekem vese problémáim vannak és folyton pisilek. Nálunk emiatt úszik gyakran a ház..:) De a feleségem viszonylag jól tűri szerencsére. Ha már nagyon nem bírja, akkor alám rak egy lavrot és úgy elvagyok egész sokáig. Viszont ha lesznek gyerekeink, úgy már nehezebb lesz ekkora rendet is fenntartani, mert nyilván nem egy húgyos ház való gyereknevelésre leginkább. 32/F
2017. márc. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

"Lakva ismered meg a párod"- tartja a mondás. Előbb jegyzett el, majd összeköltöztünk. Soha mással nem laktam előtte. Rengeteg embertől hallottam már, hogy a legtöbb férfi ilyen, és sajnos otthon én is ebben nevelkedtem. Rendben, otthagyhatom, de ha következőleg jön valaki akiről szintén csak 2-3 év után derül ki, hogy ilyen és esetleg még egyéb probléma is lesz vele (pl megcsal) akkor élete végéig kergessem az álmaimat?! Ismerek olyan pasit, aki sokat ad magára, a kocsijára, nagyon igényesnek hittem. Aztán egyszer elmentem hozzá és minősíthetetlen környezet fogadott. Nála így láttam, hogy ez nem pálya. De aki a szüleitől költözik, annál előre nem látszik, hogy milyen lesz. Nem gondolnám, hogy én hibáztam csak mert nem látok a jövőbe.

(A normális válaszokat természetesen köszönöm.) Továbbra is várom AZOK válaszát, akik tanácsot adnak, nem kritizálnak.

2017. márc. 25. 13:52
 10/35 anonim ***** válasza:
86%
Talan egyutteles utan kellene az eljegyzesnek kovetkeznie. Mi kb 2-3 honap jaras utan koltoztunk ossze a parommal, masfel eve vagyunk egyutt, eleg jol megismertem ez ido alatt, hogy tudjam, mar nem lenne hiba az eljegyzes sem.
2017. márc. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!