Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hódítsam vissza a vőlegén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsam vissza a vőlegényemet?

Figyelt kérdés
Volt már egy kérdésem. Olyasmivel vádoltam meg a vőlegényemet, amit nem követett el. Nem bíztam benne, mert sokan átvertek már, nagyon gusztustalan módon, de most nagyon nagyot hibáztam, most én vagyok az, akiben nem lehet megbízni és ettől megszakad a szívem. Nem beszél velem, elzavar, pedig én mindent megtennék, hogy újra együtt legyünk.
2014. febr. 7. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Félreléptél és még te vádoltad meg? Vőlegény legyen a talpán, aki ez után meggyűrűz téged! :D
2014. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sütivel.
2014. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem léptem félre és őt sem ezzel vádoltam, hanem lopással.
2014. febr. 7. 19:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd talál magának mást!
2014. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Moszuke ***** válasza:

lopás párkapcsolaton belül.. ez egy érdekes probléma forrás..:D

amúgy nem tudom.. az ilyen visszahódító hadműveleteknek mindig az a vége, hogy nyalni kell a másiknak és az nem jó mert a saját önbecsülésed látja kárát. aztán már meg is indul a lavina. többé nem tud rád felnézni mert szánalmas vagy.

2014. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogy ne legyek szánalmas előtte ekkora teherrel?
2014. febr. 7. 19:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Szépen lassan szelídítsd meg. Hódítsd vissza. Legyél kitartó és végtelenül türelmes vele. Ne erőszakold rá magad, hagyd hagy gondolja át, de azért keresd a társaságát. Apró gesztusokkal mutasd meg neki, mennyire vissza szeretnéd kapni, mennyire szereted. Majd, ha ad rá esélyt kérj bocsánatot tőle. A legfontosabb a türelem, egy idő után, ha szeret, úgy is felolvad sértett kőszíve.
2014. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret,megbocsát egy idő után,te pedig ha tényleg szereted,félredobod a büszkeségedet,és bocsánatot kérsz tőle,valamint tudatod vele az érzéseidet.Többet nem tehetsz.
2014. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te vagy az az elkényeztetett gazdag lány, aki nem bízik senkiben. Hagyd békén azt az embert, jobbat érdemel nálad.
2014. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!