Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális, hogy kiakadtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy kiakadtam azon, hogy a párom a fél órája elkészült kajámnak a maradékát egyből vitte a WC-be?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, nem szeret a párom, vagy nem tudom, lehet, hogy én vagyok a hunyó.

Felőröltek a munkahelyi-egészségügyi problémák. Irtózatosan félek attól, hogy valaki kihasznál.

Sokszor lehet hogy túlreagálom a reakcióit, de nincs olyan hogy bocsánatot kér.

Maximum odáig jutunk el, hogy jó, rádhagyom, igazad van. De az hogy bocsánatot kérjen amiatt, amiket odáig hozzám vágott...

PRóbál beállítani olyannak, mint aki veszekedni akar. Én nem akarok higyjétek el.

Én szólni akartam neki, hogy jó lett volna azt még a hűtőbe berakni, hiszen csak nem bírtam megenni, de szerinte én erőltetem ezt a beszélgetést. Szerintem nem normális, hogy a főtt kaját most egyből ki kell dobni a WC-be.

SZóljon, aki szerint igen. El vagyok keseredve.


2017. márc. 25. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Normális.

Nem pocsékolunk ételt.

2017. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. márc. 25. 21:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bunkó.
2017. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Èrdekes a hozzáállásod az tény, mivel azèrt húztad fel magad, mert a kb éppen kész ètelt kidobta ès erről neked egyből az jutott eszedbe, hogy biztos nem szeret téged, ès nem az, hogy "bzdmeg olyan jól élünk, hogy a frissen főzött kaját kidobod?" Mármint én tuti ezért akadnék ki, az ételt nem pazarolom, max pár nap után kerül a kukába, ha véletlen megromlik, bár nálam nem sűrűn fordul elő.. nem pedig kombinálnék, hogy most biztos nem szeret a párom...
2017. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

A kombinálásod szerintem elég meredek, de maga a szitu miatt én is kiakadtam volna.

Az meg, hogy még megbeszélni sem lehet, hogy szívem, legközelebb ne dobd már ki, még megenném... na, ez már cink, és gondot jelez.

2017. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Ételt nem szabad a wc-be dobni. Én is kiakadnék, ha ilyen hülye lenne a párom.
2017. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Szergej55 ***** válasza:
56%
Ételt én sem dobok ki, a kiakadásnak hívott eszmefuttatásod meg nem normális.
2017. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A rossz hír az, hogy jó eséllyel később sem fogjátok tudni ezt megbeszélni. És ha ezt nem tudjátok megbeszélni, akkor komolyabb problémákat sem nagyon. Nem irigyellek.
2017. márc. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Te totál kivagy idegileg, pihenésre, új kapcsolatra, esetleg orvosra lenne szükséged.

A párod meg egy suttyó barom.

2017. márc. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A legrosszabb ***** válasza:
37%
Azért az ilyen szösszeneteket olvasva továbbra is tartom magam, hogy a büdös életben sem lesz nekem szükségem párkapcsolatra. :D
2017. márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!