Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kiakadtam most, jogosan? Mi a helyes lépés, nyeljem megint le?

Figyelt kérdés

Röviden összefoglalva annyi,hogy a barátomnak volt/van egy lány ismerőse. Őszintén megmondva az elejétől kezdve féltékeny vagyok ra, és ott lőttèk el,hogy nagyon nyálasan beszéltek egymással, konkrétan minden második mondatban puszi jel, meg drágázás, vigyázz magadra, puszi, várom hogy gyere haza (külföldön van) s ezek miatt akarva akaratlanul többet láttam bele a kapcsolatba, annyira hogy egyszercsak kitört belőlem a sírás elmondtam mennyire zavar. Ő jött azzal,hogy csak barátok és a szüleik is ismerik egymást így maradt fent... Próbáltam elfogadni de egyszerűen nem ment, mindig előtört belőlem a düh ha láttam hogy megint beszélnek,nem értettem miért kíváncsi rá, egyébként sem hiszek a fiú-lany barátságban. Mikor látta hogy zavar párszor átbeszéltük h akkor nem beszélnek többet, én sem akartam annyira rossz lenni és elnyomva az érzéseimet kompromisszumot kötöttünk,hogy akkor ünnepekkor felköszönti és ha jön a városba találkozhatunk (egy találka már volt is) nagyon rosszul éreztem magam de miatta megtettem. Szóval akkor megígérte, hogy nem fog írni neki, csak néha valami alkalmával felköszönti és ha jön összefuthatunk vele. Nem tudom megmagyarázni miért viselem ilyen rosszul, egyszerűen ezt hozza ki belőlem ha ő kerül a képbe.

Most meg persze azt látom, hogy mégis írt neki, a barátom kezdeményezte, oldalakat írtak egymásnak, régi hülyeségeik jöttek fel, és újra kitört belőlem ez a rossz érzés. Nem is az,hogy írt,inkább az bánt hogy megígért valamit és nem tartotta be. Sajnos ez volt már más,kisebb ügyekben is. Veszekedtünk és elrohant innen. Most nagyon rosszul érzem magam, mivel anyukámmal élek látta rajtam és elkellett mondjam mi a helyzet, szerinte kibírhatatlan vagyok. Én sértve érzem magam, szerintem megkellett volna értenie engem és h az érzéseimet legyőzve belementem abba,hogy találkozzunk a lánnyal. Ő azt mondja,hogy miért nem fér bele ha ilyen nagyon ritkán ír neki? Nem érti, hogy megígért valamit és annak súlya van. Egyébként szeretem őt és már több mint két éve együtt vagyunk. Nem tudom mit tegyek, én vagyok-e a hibás, jogosan haragszom-e. Mit gondoltok? 20l


2017. jan. 21. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe az a nehez ha igazan szeretik egymast te fogod a rovidebbet huzni. Nekem is van ffi baratom, es nem valtoztatnek a kapcsolatunkon egy ffi kedveert sem.


O volt velem mikor anyukam hazassaga a padlon volt, amikor az en kapcsolataim mentek tonkre. Igen, mert volt 3 hosszu tavu kapcsolatom. A pasik mar sehol a baratom meg mellettem azota is.


Semmi nem valasztott el minket. En is vegigasszisztaltam jopar kapcsolatat es sokszor nevettunk es sirtunk egymas vallan.


Ez nekem sokkal fontosabb mint egy friss kapcsolat. Az a kapcsolat ami meg nem birja ezt el sosem lesz nalunk regi.

2017. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem, hogy valaki hogy kérhet ilyet, hogy van egy ember a másik életében, mint barát, és dobja el. Nem az exe, hogy zavarjon, vagy okod lenne rá féltékenynek lenni. Nekem is van olyan jó lány barátom, hogy tűzbe mennék érte, és nem szakítanám meg vele a baráti kapcsolatomat, cserébe én se kérnék ilyet senkitől. Anyukádnak és a párodnak adok igazat, mindenfajta bántó szándék nélkül. 23/F
2017. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja miattad eldobni egy régi barátságát, erre készülj fel, inkább próbálj meg megbékélni a helyzettel.
2017. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor mi lenne a helyes lépés részemről? Nyeljem mindig el ezt a hülye rossz érzésem és nézzem vígan hogy milyen jól elvannak?:( Lehet semmi bajom nem lenne ha az elején nem látom azt a nyálas dumákat, hogy szinte jobban kíváncsi rá,mint rám és várja haza meg stb.
2017. jan. 21. 19:43
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Hat. Megszoksz vagy megszoksz. Senki nem kenyszeritett ra erre a kapcsolatra ahogy arra se hogy elolvasd a levelezesuket.


Szerintem ha elolvasnam a ferjem.minden levelezeset talalnek olyat ami utantehetnek fel itt hulye kerdeseket. De kell ez nekem?! Nem.

2017. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 llorTllorT ***** válasza:
41%
add meg a fosbukkodat és írok én is neked szivecskéket.megmondod régi barát semmi más,akkor hátha észhez tér.
2017. jan. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Költőnő? ***** válasza:
46%
Nagyon szeretem az uram, de ha azt kérné, hogy barátokat építsek le a kedvéért; kategorikusan nemet mondanék és leállítanám. Vannak olyan pasi barátságaim, amik 20 évesek. Ott voltunk bajban, jóban. Valszeg ők is így vannak. Hogy jössz te ahhoz, hogy más emberek barátságába beletiporj, csak mert neked rossz érzéseid vannak?
2017. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekem szúrt szemet a beszéldstílus? Vannak ellenkező nemű barátaim, de nem nem mondok nekik olyan, hogy "drágám, vigyázz magadra,(eseteg egy hiányzol) annyira várom, hogy hazajöjj." Nekem ebből inkább tűnik egy szerelmes férfinek, aki nem akar távkapcsolatban élni a lánnyal. Köztetek minden rendben? Ha törődik veled és figyelmes, akkor sem rajonganék a helyzetért, de talán beletörődnék. Ellenkező esetben viszont harmadiknak érezném magam és szakítanék. Biztosan nem tiltanám el, nem érzem, hogy bárkinek joga lenne hozzá.
2017. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tudom, hogy kicsit túlzás, de nem tehetek az érzéseimről. És tényleg, biztosan az hagyott ilyen nyomot bennem, amilyen stilusban beszéltek. Pár hónapja voltam a barátnője, náluk voltunk és akkor is irt egyszer,

'szia, drága mit csinálsz' meg fentebb irta a barátom, hogy várja haza. Ez nagyon sziven ütött.

Egyébként a mostanit is úgy láttam meg, hogy valakinek akartam irni, mert úgy volt hogy megyünk ki, mivel az én telefonom lemerült, az övéről akartam irni (szoktunk máskor is egymáséról irni) és ott volt elől a csaj neve, nem kutakodtam direkt.

:(

2017. jan. 21. 20:40
 10/14 anonim ***** válasza:
A fiúk szeretik ha lenyeled.
2017. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!