Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A nőknek miért fontosak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért fontosak a nagy beszélgetések, lelki fröccsök?

Figyelt kérdés
Már a második barátnőm aki folyton ezzel nyaggat, (sok jó csajom volt, komolyak is korrektek, munkatársnő, rövid hosszútávú is) mondom neki ne beszélj csacsiságokat, vedd fel szépen az új ruhádat és induljunk mert már várnak ránk. Egyébként a hölgy valahogy mindig indulás előttre időzíti a csevegéseit. Más is küzd ezekkel a problémákkal?
2017. ápr. 5. 15:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Konkretan mi a bajod? Beszelgetni a ferfiak is szeretnek. Ha neked csak dugni kell a no, akkor ne baratnod legyen, hanem keress prostit.
2017. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
A nők másként működnek lelkileg- testileg...meg kell adni nekik, amit elvárnak ilyen téren, mert mi férfiak is ugyanezt csináljuk, csak másban és mi sem vesszük észre...egy párkapcsolatban vannak ilyen " kompromisszumok"....
2017. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Nekem inkább az furcsa, ha párkapcsolatban nem tartják fontosnak az emberek a beszélgetést.

Most még úgy néz ki a kapcsolat, hogy vedd fel a ruhád, induljunk, hazaérve meg, vedd le a ruhád dugjunk. 10-20 év múlva: mi a vacsora? Pörkölt. Jó, együnk. Sör? Hozom. Gyerek? Már alszik. Jó, megyek én is aludni.

Végül is ez is egy élhető életforma, anyósomék így éltek 50 évig, de sokan nem erre vágynak.

2017. ápr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nekem világ életemben a barátaim jelentették a bizalmas társaságot, akikkel mindenféle komolyabb dolgokat megtudtunk osztani egymás között. Nem hiszem, hogy a barátnőm értené vagy érdekelné az ilyen férfias dolgok. Pl politika, meccsek, kártya stb
2017. ápr. 5. 15:23
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Engem erdekel a politika nokent es szokott beszedtema lenni neha. A parom haveri tarsasaganak pedig en is tagja vagyok, altalaban egyeduli nokent, miota a haverja szakitott a baratnojevel. Ja, a kartya meg a meccsek pont nem erdekelnek, de ezek a sracok kozul se erdekelnek senkit nalunk :D De nem szokott soha problema lenni a sracok tarsasagaban, hogy valami nem erdekelne, amirol ok beszelnek.

De ha a parom ilyet mondana akarmire amirol beszelgetni akarok, hogy ne beszeljek csacsisagokat, hanem oltozzek mar (mellesleg tudom a kettot egyszerre muvelni, nem a szammal veszem fel a ruhakat :D), es ezt rendszeresen bejatszana, nem sokaig lenne a parom, vagy maximum dugopajtikent gondolnek ra.

2017. ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Épp ez a lényeg, hogy a barátnőd egyben a legjobb barátod is legyen.

Ez a kulcs egy tényleges kapcsolathoz, nem csak a testi vonzódás.;)

L

2017. ápr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem igazán értem, hogy a politika, a meccsek és a kártya miért bizalmas dolog, amit a barátnőddel ne tudnál megbeszélni.


Ha pedig a barátnődben nem tudsz megbízni annyira, hogy vele beszéld meg a lelki, bizalmas dolgokat, akkor vagy nem a megfelelő nővel vagy, vagy veled van a probléma, ha úgy kompletten egyik eddigi nődben sem találtad meg ezt.

Hova a fenébe haladna a kapcsolatotok, ha nem ő a legfőbb bizalmasod, akire mindenben számíthatsz, aki melletted áll és támogat, akármi van? Egy ilyen kapcsolatnak nincs jövője.

2017. ápr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jól látod utolsó, ennek tényleg nincs jövője, de nem én tehetek róla.
2017. ápr. 5. 15:51
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

Én úgy látom a leírásodból, hogy TE nem tudod, és ami a rosszabb, nem is akarod a bizalmadba fogadni az aktuális barátnődet, ennél fogva soha nem is lesz jövője egyik kapcsolatodnak sem.

Ha így állsz hozzá egy kapcsolathoz, igenis te tehetsz róla.

2017. ápr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%

Szoval a baratnod probal kommunikalni veled, te meg itt értetlenkedsz, hogy ez miert lehet, aztan meg o a hibas hogy tonkremegy a kapcsolatotok.

Neked nem baratno kell, hanem egy dugopajtas. (Amugy meg a politika miota ferfi tema?)

2017. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!