Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megőrizte a pozitív tesztjét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrizte a pozitív tesztjét az előző kapcsolatából?

Figyelt kérdés

Mit gondolnál, ha pakolászás közben elő kerülne egy pozitív terhességi teszt, ami a menyasszonyod előző komoly kapcsolatából való. Azt mondta nem tudja miért, nem akarta kidobni.

Nem tartották meg a gyereket a körülmények miatt. Nehezen tette túl magát a dolgon.


Zavarna? Mondanál neki valamit ezzel kapcsolatban? Vagy hagynád csak úgy?

Akarunk gyereket majd.


2017. ápr. 6. 02:22
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez nem a férfinak szól, hanem az elment babának. Ha majd lesz közös gyereketek lehet megválik tőle. Én nem törődnék vele.
2017. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is megmaradt a tesztem, de én elvetéltem. Végül kidobtam. Az viszont furcsa ha valaki abortuszra megy és megtartja a tesztet. Azok szokták megtartani akik örülnek a babának.
2017. ápr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Egyes, elmehetsz a fenébe!
2017. ápr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

Olvass kicsit utána az abortusz lelki hatásainak (a nőre). Sokan életük végéig nem tudják feldolgozni, pedig valószínűleg úgy gondolták akkor, alapos okuk van megtenni. Ez szaksegítséggel is hosszú önismereti munka lehet, ha pedig a nő ebben magára van hagyva, képzelheted...

Az, hogy ő megőrizte a tesztet, azt jelenti, hogy ez neki feldolgozatlan. A Te érdeked is, hogy ő megbirkózzon ezzel, s a legjobb amit tehetsz, hogy részvéttel és szeretettel támogatod benne. Ha rosszallást fejeznél ki vagy bármilyen módon azt sugallanád neki, hogy inkább titkolnia kellene vagy hogy csak úgy el kellene felejtenie, azzal sokat ártasz neki és a párkapcsolatotoknak is, hiszen a bizalma fog meginogni benned, hogy tudnál mellette állni, amikor szüksége van rád.

A pszichológia azt mondja erre, hogy akár abortusz, akár vetélés történt, minden meg nem született gyermeknek "meg kell hagyni a helyét az életünkben", vagyis ki kell mondani, hogy igen, lett volna Ő, mert az a tapasztalat, hogy az elhallgatott esetek, ahol mindenki felejteni próbál és elnyomja a valódi érzéseit, a háttérből rombolják a kapcsolatokat. Úgyhogy ha bármit mondanál neki vagy kérdeznél ezzel kapcsolatban, jó ha áthatja a támogatás és együttérzés, ehhez javaslom tényleg, hogy olvass utána, mert férfiként csak úgy kútfőből sose fogod tudni megközelíteni, hogy mit jelent egy nőnek elveszíteni a gyermekét, még inkább hogy szándékosan. Az is lehet, hogy esetükben ő a szíve mélyén szerette volna és a párja beszélte rá, sajnos ilyen is van, férfi oldalról ez annyira könnyű dolognak látszik, ami felett ilyen egyszerű dönteni, pedig nem az, és sokan életük végéig nem tudnak megbocsátani ezért maguknak. Az anyagiakat legtöbbször inkább a férfiak teszik a gyerekvállalás elé.

Abban biztos lehetsz, hogy a teszttel nem az elmúlt párkapcsolatot sírja vissza, hanem az egyedül annak a fájdalomnak szól, hogy egy anya elveszítette gyermekét. Sőt, ha az abortuszt esetleg a párja szorgalmazta vagy bátorította rá, úgy még őt is érezheti a fájdalma okozójának önmagán kívül, szóval a legutolsó dolog ami ezzel kapcsolatban eszedbe juthat, az a féltékenység.

2017. ápr. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!