Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg szégyellnem kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szégyellnem kellene magam amiatt, mert nekem nem kell olyan férfi, akinek vannak korábbi kapcsolatából gyerekei?

Figyelt kérdés

Ti tudnátok más nő fészekalját nevelgetni?

Mert én nem.

30N


2016. okt. 1. 13:03
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
35%
Fészekalját? Ezzel azt hiszem sejthető is milyen nőszemély lehetsz.
2016. okt. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
81%
Ez teljesen természetes,hülye lennék màs kölykével szenvedni,pénzt költeni rà.
2016. okt. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
93%
Te dolgod, ha neked ez nem fér bele....
2016. okt. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
88%

Én is igy vagyok vele, pláne hogy hetente megjelenik az ex láthatásra..


40F.

2016. okt. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
66%

Elloptad a dumám az előző kérdésnél!

Egyébként nem, én sem nevelgetném más kölykeit. Nem gondolom, hogy szar ember lennék azért, mert más gyerekét nem tudnám úgy kezelni, mint a sajátomat. Hogy miért? Mert más gyereke nem az enyém. Nem én voltam terhes vele, nem én szültem, szoptattam, neveltem, nem az én húsom-vérem.


1-es: akkor legyél te a balek, aki eteti és tutujgatja más gyerekeit, úgyis egyre nagyobb az egyedülálló anyukák és apukák piaca.

2016. okt. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
75%

Kit érdekel a te mentalitásod a témához?

A te életed, nekünk és másnak semmi beleszólása, hogy te hogyan cselekszel!


Ha agyilag is felnőtt lennél (nemcsak korod szerint) akkor ezt a kérdést ki se írtad volna, mert eleve nem érdekelne más véleménye (és nem kéne önvisszaigazolásokat kérned, hogy most tényleg szégyellned kéne-e magad ezért!)

2016. okt. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
48%
fészekalját :D Mik ezek fecskék?
2016. okt. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
42%
Érthető, nekem sem kéne olyan nő akinek gyereke van. Ha képes volt ennyire felelőtlenül szülni akkor oldja is meg. Kivétel persze ha önhibáján kívül maradt egyedül pl. váratlan haláleset stb. Az úgy más.
2016. okt. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell olyan nő, akinek gyereke van.
2016. okt. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
70%

Anyám :D azért vannak itt durva válaszok :D


Most tényleg az én k..va anyámat mert a gyerekeim apja évekig csalt az exével. Micsoda emberek :D

Ja és ettől az én párkapcsolati értékem konvergál a nullához. Még szerencse, hogy vannak értelmes emberek is a világon nem csak ezek a szűklátókörű idióták :)

2016. okt. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!