Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális, hogy nem alszunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem alszunk együtt?

Figyelt kérdés

December óta élünk együtt a párommal, és azóta kb 2x aludtunk normálisan együtt. A TV a nappaliban, a szobán az emeleten. A párom szeret tévézni 10-11 éjfélig akár, én korán fekszem, 8-9 felé. És ő mindig mondja, hogy dehát együtt alszunk, de mikor én már alszom, nem érzékelem, hogy feljött. Normális ez így? Nekem szükségem lenne rá, hogy oda bújva alhassak el. Ez szerintem gáz, hogy neki erre nincs igénye. Vagy én látom rosszul?

Anyósom mondta, hogy ő pl. örül, hogy egyedül alhat (mint mi, náluk is ugyan ez van). De könyörgöm... Ő 50 éves... akkor már lehet én is örülnék, de most nem.....


2017. ápr. 10. 20:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
És hogyan fogod elolvasni a kérdéseket, ha 3 perc múlva már aludnod kell? :D Na jó. Talán odabújhatnál hozzá egyszer, amikor tv-zik és megsúghatnád neki, hogy vágysz a közelségére az ágyban, hogy vele aludhass el. Mondtad már neki? Hajrá.
2017. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Nézze a szobában a tvt és te is vele tudsz aludni.
2017. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hogyne mondtam volna :( Folyamatos vita téma. Most éppen támasztom a szemeimet, hogy minél tovább fent lehessek, hogy együtt tudjunk felmenni. De már nehezen bírom...
2017. ápr. 10. 20:59
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem akar a szobánkba TV-t. Felajánlottam már ezt is, olvasson könyvet, hallgasson zenét, van laptop, de egyik se.... Olyan mintha nem is akarna velem lenni.
2017. ápr. 10. 21:00
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát most spec nincs párom, de anno nálam is volt olyan hogy későig gépeztem és Ő lefeküdt, DE ha végeztem akkor odabújtam hozzá és meg kell jegyeznem hogy ilyen "későig kockulok" eset nagyon ritkán volt. Havonta 1 alkalom vagy egy sem. Inkább bújtam mellé az ágyba mint hogy a gép vagy a tv előtt görnyedjek. Szóval a válasz nem, nem normális.
2017. ápr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
No, akkor nem igazán vagy fontos neki. Ha nekem fontos lenne a barátnőm, akkor megtenném a kedvéért ezt, kérnie sem igazán kellene rá. Ez önzőség, ha rendszeres. Szóval, még talán beviheti a tv-t a szobábam, egy próbát megérne ez. Viszont nem tudom megérteni az ilyen férfiakat. Én a helyében tv-zés helyett szerelmeskednék a nőmmel.
2017. ápr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Rendszeres... Karácsony óta (mióta itt lakom) 2x aludtunk el normálisan együtt.
2017. ápr. 10. 21:02
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

hát, van aki nem szeret összebújva aludni, másrészt én sem tudnék már 9kor bealudni. ha egyébként jó a kapcsolatotok, nem csinálnék belőle hatalmas patáliát, bár néha azért zehetne a kedvedre ezzekl...


gáznak nem gáz, mindenki máamst szeret.

2017. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Nálunk a helyzet hasonló, én kb 11 körül "meghalok", ő van, hogy 2-ig kockul, ő így kapcsol ki. Engem is frusztrált egy időben, de a megoldás nálunk az lett, hogy ha aludni készülök, odabújik egy 5 percre, megpuszil meg jó éjt kíván meg magához ölel. Ennyi nekem elég, "feltöltöm magam" és kb el is alszok :)


Ajánld fel neki ezt a verziót, így ő is utána vissza tud menni TV-zni és te is megkapod a szeretetet, amit igényelsz :)

2017. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem teljesen normalis, hogy a parod nem akar mar 8-9 orakor az agyban fekudni. Fizikailag keptelen lennek ilyen koran lefekudni, nekem az agy alvasra van es nem ott olvasgatasra meg ilyenek, igy akkor fekszem le, ha almos vagyok, ami altalaban nekem is ejfel korul van.
2017. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!