Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális, hogy nem alszunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem alszunk együtt?

Figyelt kérdés

December óta élünk együtt a párommal, és azóta kb 2x aludtunk normálisan együtt. A TV a nappaliban, a szobán az emeleten. A párom szeret tévézni 10-11 éjfélig akár, én korán fekszem, 8-9 felé. És ő mindig mondja, hogy dehát együtt alszunk, de mikor én már alszom, nem érzékelem, hogy feljött. Normális ez így? Nekem szükségem lenne rá, hogy oda bújva alhassak el. Ez szerintem gáz, hogy neki erre nincs igénye. Vagy én látom rosszul?

Anyósom mondta, hogy ő pl. örül, hogy egyedül alhat (mint mi, náluk is ugyan ez van). De könyörgöm... Ő 50 éves... akkor már lehet én is örülnék, de most nem.....


2017. ápr. 10. 20:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%
Azért az nem normális, ha a 4 hónap alatt szinte egyszer sem sikerült ugyanakkor lefeküdnötök. A párodnak este csak a TV létezik? Te soha nem bírsz fent maradni?
2017. ápr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
75%

nem egy a ritmusotok, ennyi.

itt az a baj, hogy téged zavar, őt nem.

2017. ápr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Derwer ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen gond: Párom korán fekszik, 20-21 óra között, mert 5kor kelnie kell és nagyobb az alvás igénye. Én éjjeli bagoly vagyok/voltam, és egy órával kevesebb alvással is beérem. (Ráadásul hétvégén előbb ébredek...)



Továbbra is szívesen lennék fent éjfélig, de be kellet látnom, hogy ő nem tud alkalmazkodni hozzám ezügyben, így én alkalmazkodom ezen a téren: Együtt fekszünk le, de szinte mindig további 1-3órát netezek/filmet nézek/tanulok/olvasok (mobilról), mellette.

Ezügyben persze nagyban közrejátszik, hogy mindketten igényeljük egymás közelségét...

29F

2017. ápr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Én 50 éves vagyok, a férjem idősebb, de szeretünk együtt aludni. Amikor fiatalabbak voltunk, akkor még inkább. Nem mondom nálunk előfordul, hogy valamelyikünk este sokáig dolgozik vagy tanul a nappaliban, ilyenkor nem fekszünk le egyszerre, de ti még nagyon friss kapcsolatban vagytok.

Érdemes lenne beszélni erről, ha téged ez zavar. Végül is csak tévézik, nem munka vagy kisgyerek miatt nem tudtok együtt lenni.

2017. ápr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ha nem szan rad idot nem vagy fontos

Mi minden este egyutt megyunk fel

Kis kozos beszelgetes osszebujas.

En keson erek haza ejfel utan a munkabol

Ferjem delutan alszik 45 percet munka utan igy birja ki amig hazajovok.

2017. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
60%

És mégis miért kéne ébren feküdnie melletted, ha nem.álmos.


Mi is másképp müködünk a kedvessel, ö ad egy puszit lefekvésemkor, megölel és megy gépezni stb.

Aztán éjjel, mikor fekszik ö is, ad egy puszit, magához huz és alszunk is.

2017. ápr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

A ,, kedvessel,, irto kedves ha a gep fontosab neki mint az esti egyuttlet.

Aki nem tud keson fennmaradni annak ajanlom a munka utani 30 /45 perc alvast

2017. ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#9, meg a Kérdező... akkor szex is nuku?

Én simán átálltam az éjfél utáni lefekvésről a 9-10 órásra, mert ha a kedves elindul az ágy felé, akkor ott szeretnék én is lenni. Nincs az a tv műsor játék, vagy munka, ami visszatartana.

2017. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én a hajnal 2-3-4rol atalltam a 11-ejfelkor alvasra, hogy egyutt tudjunk aludni menni. De csak azert, mert szerintem a ketto kozil igazabol ez a normalisabb, hulyeseg lenne azt elvarnom tole, hogy legyenn fenn 3ig. Ha este 8kor akarna aludni... hat az nem erdelelne.


Az se normalis, nem varhatod el a masiktol hogy ebren fekudjon melletted MINDEN este. En is neha nem vagyok almos es meg filmet nezek mellette telefonon fulhallgatoval. De nem lehet ezt minden este...


Az meg sem fordult a pici fejedben hogy te igazodj hozza, ha ennyire akarod? Aludj egy kicsit korabban es akkor fenn tudsz maradni. Jaa, hogy aztol te faradt leszel? Es szerinted o nem lesz tok hulla, ha 8kor felszik es veled kel? Mindenkinek mas az eletritmusa... vagy talalsz olyat akie hasonlit a tiedre vagy valtoztatsz, ha neked fontos az egyutt elalvas.

2017. ápr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

17-es, ne okoskodj, légyszíves!


Munka után együtt vagyunk majdnem hat órát (sörözés, flm, szex, beszélgetés), de ő éjfélkor még nem álmos, én meg igen.

Én elmegyek aludni, ő még egy-kettőig simán fenn van!

2017. ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!