Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vajon korai lenne egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon korai lenne egy ilyen ötlettel előhozakodni?

Figyelt kérdés

Mind ketten 30 évesek vagyunk. Ő még az anyjával él én nekem saját albérletem van. Most nem olyan rég új munkahelyem lett. Sokkal jobb perspektíva csak a beosztásunk jelenleg és a jövőben is igen csak üti egymást. Magyarul eddig kb. négyszer-ötször találkoztunk/ aludtunk együtt egy héten ebből most kettő lesz elég nyögve nyelősen az is. A kapcsolat elején tett olyan kijelentést, hogy ő nem preferálja az összeköltözést. Na de akkor amikor még épp hogy elkezdődik egy kapcsolat ez irreleváns. Viszont most máshogy nem tudjuk tovább fenntartani a kapcsolatunkat szerintem. Hanem akkor súlyosan le lesz redukálva.

Nem tudom mit mondhatnék napok óta örlöm magamban ezt a dolgot.

Másfél éve vagyunk együtt.

Nektek mi a véleményetek?



A válaszokat előre is köszönöm!


2017. ápr. 18. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szrintem nyugodtan felhozhatod, 1,5 év után nem korai szerintem. Érvelj nyugodtan a megváltozott körülményekkel is, illyetve, hogy te lépnél a következő szintre vele.


Sok sikert! :)

2017. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltetlenul irrelevans. Mi azota egyutt elunk, miota osszejottunk, mi is masfel eve vagyunk egyutt.

Nagyobb baj, hogy meg mindig nem lehet kirobbantani anyuci szoknyaja mellol.

2017. ápr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Masfel eve? En nem terveznek komolyan ezzel a kisfiuval. Ket honap utan osszekoltoztunk a parommal, mert nekem is kulon alberletem volt, o meg az anyjanal lakott. A te parod keptelen otthagyni az anyukajat.
2017. ápr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtisztább, ha leülsz és megbeszéled vele. Viszont készülj fel arra, hogy ha újra azt a választ kapod, hogy "ő nem preferálja az összeköltözést", akkor alaposan el kell gondolkodnod ezen a nevetséges kapcsolaton - ha másfél év alatt nem ébredt fel benne a vágy a közös életetek iránt, akkor ezután sem fog, erre mérget vehetsz (felnőtt embereknél egyáltalán nem korai, sőt). Tudod ha anyucival tervezi leélni az életét, akkor csak az idődet pazarolod.
2017. ápr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha egy pasi 30 évesen biztos állással még anyuci szoknyája alatt él, és olyan ködös kijelentéseket tesz, hogy "ő nem preferálja az összeköltözést", és másfél éves kapcsolatban felnőtt emberekként, úgyhogy az egyikőtöknek viszonylag saját kuckója van, nem jutottatok el az összeköltözésig, akkor maximum a menekülést tudom ajánlani. Összeköltözni meg akkor fogtok, ha te is betársulsz anyu mellé.
2017. ápr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 voltam, a vőlegényem pedig 17 amikor összejöttünk 2 év múlva mégis összeköltöztünk. Nem is volt kérdés, egy egyetemre mentünk, kollégium eszünkbe se jutott, soha nem hangzott el egyikőnktől sem olyan kérdés, hogy összeköltözzü k-e. Teljesen természetes menete volt a kapcsolatunknak.
2017. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarja otthagyni a mamit, és te sem akarsz odaköltözni mert pl 1 légtérben lennétek vele, nem lenne magánszférátok, vagy csak simán nem akarsz, akkor felejtős a pasi szerintem, ha nem tud leszakadni az anyjáról.


Mi 1 év előtt hajszállal költöztünk össze, tulajdonképp az évfordulónkat már együtt élve ünnepeltük (fél évre rá házasodtunk), szóval 1,5 év után.

A férjem csak 22 volt, egész életében az anyjával élt, sosem egyedül, nagyon szoros a kapcsolatunk (apuka nagyon rég meghalt), mégis simán átköltözött hozzám amikor megvoltak a körülmények (mindkettőnknek munka). Az elejétől így terveztük. Nem volt kérdés, hogy jön-e, elvégre rendesen lett nevelve, nem mamahotelnek nézte az anyját hála égnek. (Na olyannal soha nem kezdtem volna, aki életképtelen és a mami szolgálja ki)


Egy kapcsolat sem lesz hosszú életű ha visszafejlődik, nem előre.

2017. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!