Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért lehet hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiccsaj88 kérdése:

Miért lehet hogy a barátom egyre több és több dologért kritizál? Néhány hónapja költöztünk össze, előtte minden rendben volt.

Figyelt kérdés
Először a takarítással kezdődött, aztán minden mással folytatódott. Mindketten dolgozunk, nagyjából egyenlő arányban végezzük a házimunkát, de én ennek folyton megiszom a levét, mert morog és szid, amiért nem csinálok meg itthon sokkal több dolgot. A bevásárlás és a főzés rám marad, de nem értékeli, mondván, van ami meg őrá marad. Nincs patyolattisztaság, de normális körülmények vannak, ennek ellenére igénytelennek nevezett. Már félek magamra időt szánni, félek a hobbimmal vagy pihenéssel foglalkozni, nehogy megtudja és a fejemre olvassam hogy ehelyett ezt meg azt csinálhattad volna meg. Neki van hobbija és elég sok időt is tölt vele, de ha esetleg megkérem hogy picit több időt szánjunk egymásra akkor felháborodik hogy én korlátozom az ő szabadságát, és önző vagyok. Mindig összeveszünk valamin, sokszor azt sem értem hogy micsodán, csak látom hogy rossz kedve van, haragszik, nem beszél hozzám, és ha kérdezem akkor sem válaszol, csak találgatni tudok. Napokig így vagyunk, mire végre kinyögi mi baja, amit én persze nem tartok jogosnak, úgyhogy indul a veszekedés, olyankor kiabál, csapkod és nagyon csúnyákat mond, egyszer például fogyatékosnak nevezett. Teljesen kifordult magából. Mi baja lehet?

2014. febr. 17. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
jó a kapcsolatod, ember
2014. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom de én búcsút intenék és elköltöznék.
2014. febr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 WheneverYouWant ***** válasza:
Nem olvastam végig csak a kérdést, elnézést ezért. Lakva ismerkszik meg az ember... így szokták mondani. Előjönnek olyan hibák amiket addig nem ismertél.
2014. febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

lakva ismeritek meg egymást... ezek szerint nem túlságosan illetek össze!

Persze, sok mindent meg lehet beszélni oldani és buzdítalak is rá..de ennyi minden ilyen rövid idő alatt..azért elgondolkodtató :D :)

2014. febr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az előzők is írták, lakva ismerszik meg az ember. Most megismerted, rendesen. Én alapból menekülnék egy olyan embertől, aki még ott tart, hogy a nőnek kéne a házimunka többségét elvégezni. SZánalmasak. Ahogy beszél veled, pedig kritikán aluli. De te vagy a hunyó. Mert hagyod és nem lépsz le.
2014. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rém egyszerű. Nem illetek össze. És az együtt járás alatt nem ismertétek meg egymást eléggé, mert meglepi volt összeköltözés után a másik személyisége, viselkedése....


Ezért nincs értelme évekig járogatni és csak utána összeköltözni. Plusz, meg kéne ismerni egymást normálisan, nem csak szexelni...


Mi a férjemmel 1 év járás után költöztünk össze. Az ég világon semmi meglepetés nem ért egyikünket se, mert rendesen megismertük egymást:) fél év múlva házasodtunk:D

2014. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi több mint egy éve jártunk együtt mikor összeköltöztünk. Előtte teljesen másként viselkedett...Kedves, figyelmes, romantikus... Nagylelkű... Gondoskodó...
2014. febr. 18. 10:40
 8/8 anonim ***** válasza:

mint mondtam.... nem ismerted meg eléggé. Ha az ember megismeri a másikat rendesen, akkor összeköltözéskor semmi nem fog változni, csak az hogy együtt fekszetek és együtt keltek....ennyi. de semmi nem lesz idegen, vagy rossz érzést keltő, mert már ismered.


Mi a férjemmel 1 évet jártunk és az első évfordulónk előtt....hónap végén cuccolt át hozzám, hogy a következő hónap elején lévő 1. évfordulónkon együtt éljünk. és ezek után semmi olyan nem történt, nem láttam tőle, amit előtte ne csinált volna:)vagyis rendesen kiismertük egymást.


2 dolgot tehetsz. vagy elfogadod, vagy csomagolsz és mész...szólhatsz neki hogy álljon le ezzel, de tök felesleges....szerintem....mert megváltozni nem fog az tuti....feltéve persze ha az ő lakásába költöztetek... ha a tiédbe akkor meg őt kell kirakni. de az nem állapot amit csinál.


esetleg próbálhatsz beszélni vele...hátha. ha nem, és ebben a kapcsolatban maradsz, pokol lesz az életed...mert egyre több mindent enged meg magának...az lesz a jövőd hogy ő egyáltalán nem fog semmit sem csinálni, mert fáradt, pedig mindketten dolgoztok...szóval ha nem akarsz mocsokban élni, minden rád fog maradni. és szerintem egy nő sem óhajt ingyencseléd lenni...

2014. febr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!