Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vannak itt olyan emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan emberek, akiknek szingapúri, maláj, vagy (arábiai) muzulmán párjuk van? Kérdeznék néhány dolgot tőletek.

Figyelt kérdés

Ha igen:


Melyikőtöknél éltek?


Ha többnyire egy adott államban, mikor és hányszor látogattok el a párotok országába?


Rokonok utaz(taz)ását meg tudjátok oldani?


Eleinte mennyire volt gond a rettentő nagy távolság?


Honvágy kérdésével hogy álltok?


És a két legfontosabb: mennyire zavaró (ha zavaró) a két különböző anyanyelv (és emiatt a problémás/nehézkes, vagyis nem túl folyékony/gördülékeny beszélgetések), illetve a szintén teljesen eltérő vallás?


2017. ápr. 22. 17:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Amit nem ertettel azt ugy ertettem, hogy nem akarja megkockaztatni hogy esetleg be johessen haza. Szereti a ferjet, de az ordog nem alszik, kitudja hogy jonne ki anyossal hazai vizeken. Mondjuk o szerencses mert a ferfje nem korlatozza semmiben. Az o kapcsolatuk pl pozitiv peldakent hozhato fel, de altalaban a nagy kulonbsegek nehezitik a kapcsolatot. Ez nem jelenti azt hogy a ti kapcsolatotok is bonyolult lesz, ez az egyentol is fugg. Ha pedig a csaladja is elfogad, az meg boldogabba teheti ot. Tudom hogy altalanositani nem illik, de azert az teny hogy nem sok muzulman alkot part nem muzulmannal. Persze vannak kivetelek.
2017. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Miért gondoljátok, hogy a kérdező nő?! (Tisztelet a kevés kivételnek.) Miért gondoljátok, hogy holmi "férfiakra" (?!) "vágyna" a nők helyett?
2017. ápr. 24. 19:47
 13/18 Norman Bates válasza:
67%

Nem ertem miert van mindenki ilyen rossz velemennyel a muszlimokrol, a parom muszlim, Angliaban elunk, jol megvagyunk. Eppen Irakban vagyunk 3 hetre (amibol kb masfel maradt) l, a csaladja nagyon aranyos, a , hely gyonyoru.

Nagyon rendes ember, soha nem ereztem magam elnyomva mellette.

2017. ápr. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
14%
14# Hagyjal mar kamu kiraly, Irakban polgarhaboru van. Amugy bealltatok az ISIS-ba vagy mi? Mert akkor ertheto micsinalsz ott..
2017. ápr. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Norman Bates válasza:
62%

Tenyleg vicc, hogy milyen butasagokat irtok....

Latszik, hogy csak azt tudjatok nyomatni amit a mediaban hallotattok!

Igenis a muszlimok nagyja rendes bekes csaladi eletet el, csak az nem hir erteku.

Egyebkent a vallasa megengedi, hogy keresztennyel hazasodjon es soha nem utne meg engem!

A csaladja nagyon aranyos, allandoan probalnak a kedvemben jarni es mindenrol megkerdezik a velemenyem.

Egyebkent annak a ki azt irta, hogy kamu, itt a vizum az utlevelembol:

[link]


A kurdisztani reszben vagyok, kozel suleimaniahoz, es nagyon jol erzem magam koszonom szepen!

2017. ápr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
17%

Erezd magad jol amig lehet.....

Mi figyelmeztettunk.

Ps nyugat eu csak buta kelet eu ill lezullott nok allnak szoba muszlimokkal.

2017. ápr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Norman Bates válasza:
82%

Utolso hozzaszolo, ha a butasag fajna mar orditanal...

Egy tisztesseges, tanult, szakmaval rendelkezo, 10+ eve angliaban elo ember a parom. Semmivel sem er kevesebbet barmelyik masik ferfinel csak azert mert muszli/Irakbol szarmazik!

2 eve egyutt vagyunk, megbizom benne, persze, hogy szivesen meglatogatom a csaladjat.

2017. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Norman Bates válasza:
82%
Szegyellje magat mindenki aki eloiteletbol 0%ra ertekeli a valaszomat. Ha nem azt irom, amit hallani szeretnetek, attol meg nem hasznos? Igenis lehet valaki boldog vallastol fuggetlenul.
2017. ápr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!