Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most fogunk összeköltözni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogunk összeköltözni a barátommal, kérlek adjatok tanácsot, tippet, mire figyeljünk! (? )

Figyelt kérdés

Már 5 éve vagyunk együtt és végre juhé össueköltözés albérletbe, viszonylag spórolósan. Úgy érzem kiismertük a másikat ennyi idő alatt, heti kb 3 napot voltunk együtt, de persze lakva ismerszik meg igazán az ember.


Van valami jó tanácsotok, tipletek az együttéléshez? :) Nektek mi vált be, mik a buktatók?



2017. máj. 19. 13:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

#20: Te tényleg egy kretén vagy, arra meg nem verném a mellem, hogy még 4 évig szívtad az anyatejet ingyen otthon, ahelyett, hogy a saját lábadra álltál volna. :D A te dolgod, ha a szüleid partnerek voltak ebben, jól tették, de ezt ne állítsd be követendő példának.


Én 19 évesen elköltöztem otthonról, azóta eltartom magam, most veszünk (6 évvel később) házat a párommal HITELRE, mivel 7 millióból max. Bivalybasznád után kettővel tudsz venni egy sufnit. :D Közöd nincs az élethez, de okoskodsz.


Ezért írták, hogy kretén vagy, amin nem felháborodni kell, hanem a magadévá tenni, mert az vagy.

2017. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

" Bár gondolom azért akadtál ki ennyire, mert te albérletben rohadsz és nem tudsz kitörni :D Ez van. "


Igen, albérletben élek, de legalább a magam ura vagyok, oda megyek ahova akarok, azt főzök, amit akarok, és nem a szüleimen élősködöm, mondván, hogy "lakásra gyűjtök". Hülyeségeket beszélsz össze-vissza, fingod sincs a dolgokról, de osztod az észt, mintha te lennél itt a jani.

2017. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Rohadt sok közöm van az élethez képzeld. Az miért vérszívás és ingyen élés, hogy otthon éltem és spóroltam? Ugyan úgy eltartottam magam, megvettem mindent magamnak, csak a rezsit nem kellett fizetnem és így tudtam spórolni. Ez miért baj te kretén? (Hogy a te szóhasználatoddal éljek okoska). Az én szüleim így tudtak segíteni, nem pedig azon az egyszerű és primitív állásponton voltak, hogy dolgozol, akkor már van pénzed, menj a fenébe és élj meg egyedül, ahogyan tudsz. Érted? Azt, hogy neked nem segítettek a szüleid leszarom, nem tehetek róla, ez van. És igenis, követendő példa, mert minden normális családban így kellene lennie. A szülő segíti a gyereket. Vágod??? Egyszerű és primitív ember lehetsz, hogy te ezt ingyen élésnek fogod fel, mert otthon laktam. Emiatt a felfogásod miatt van hiteled, nekem meg nincs. Duzzoghatsz itt, de attól még így van, és ezek szerint betaláltam, te is albérletes voltál :D Milyen érdekes :D
2017. máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

"Igen, albérletben élek, de legalább a magam ura vagyok, oda megyek ahova akarok, azt főzök, amit akarok, és nem a szüleimen élősködöm, mondván, hogy "lakásra gyűjtök". Hülyeségeket beszélsz össze-vissza, fingod sincs a dolgokról, de osztod az észt, mintha te lennél itt a jani."


Gondoltam, hogy albérletes vagy. Lehet, hogy hihetetlen, de én nem csak mondom, hogy lakásra gyűjtök, hanem tényleg arra gyűjtök. Segítek otthon mindenben amit tudok, nem ingyen élő vagyok. Ez a te primitív felfogásod, hogy ha otthon élek, akkor ingyen élő vagyok. Ettől a primitív felfogásodtól nem lesz soha saját lakásod, vagy ha lesz is, nem mostanában. Tudom, hogy fáj az igazság, de ha valaki megengedheti ezt magának, akkor miért ne tegye meg. És képzeld, én is azt főzök amit akarok és oda megyek, ahova akarok, mivel felnőtt ember vagyok:) Vicc vagy :D

Nem értelek titeket. Miért baj, ha vkinek segítenek a szülei és gyűjt a saját lakásra? Szerintem ez a normális, nem pedig az, hogy ahogy kereső képes az ember, kidobják otthonról. Nekem így tudnak segíteni, gyűjtök, és lesz egy saját lakásom. Minden normális ember, akinek erre van lehetősége, így csinálja.

2017. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

"hogy még 4 évig szívtad az anyatejet ingyen otthon, ahelyett, hogy a saját lábadra álltál volna"


Miért is szívtam ingyen az anyatejet 4 évig otthon? Fejtsd ki nekem te okos. Mindenben segítettem otthon, eltartottam magamat, a rezsi költségét meg félretettem. Ennyi. Nem attól fog vki a saját lábán állni, mert elköltözik 20 évesen otthonról. Ha ezt te így látod, akkor nagy gondok vannak nálad.

2017. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Még sz.rni is csak úgy tudtál, hogy anyád fizette a vizet, amivel lehúztad, így konkrétan eltartott még mindig (szóval a zsebedbe tett havonta olyan 100k-t, mivel feltehetőleg nem tudod, de pl. a kaja is rohadt sokba kerül). :D Nincs azzal baj, ha eltartanak még huszonévesen a szüleid, azzal van a baj, ha ennek ellenére előadod a tutit, ami mellesleg ebben az esetben totális őrültség volt (vegyenek lakást közösen 0 együtt élt nap után? wtf?). Csihadj szerintem.
2017. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy közösen vegyenek lakást? Idióta vagy, olvasni sem tudsz. Én azt mondtam, hogy vmelyik spóroljon, vegyen egy lakást és odaköltözik hozzá a másik. Szégyenletes, hogy felnőtt létedre így beszélsz. De értelek, ez vhol fájó pont neked, hogy téged nem tudtak így támogatni. Hagyjuk is ezt, mert teljesen más álláspontot képviselsz. Én azt mondom, AKI MEGTEHETI, az spóroljon, akár szülői segítséggel, ez nem szégyen és ettől még ugyan úgy önálló lesz az ember. Ha teheti, akkor inkább várjon még 3-4 évet, nem kell türelmetlenkedni.
2017. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Jó isten, ezt miért nem lehet privátban????

Nem fogok senkit jelentgetni, de parasztság ezzel telespamelni a kérdést.


Lakást venni diákkeresetből hitelre (amihez kell nagy % önrész is, ami itt alapból nincs meg) természetesen nem fogunk.

2017. máj. 24. 22:44
 29/30 anonim ***** válasza:
0%

"Lakást venni diákkeresetből hitelre (amihez kell nagy % önrész is, ami itt alapból nincs meg) természetesen nem fogunk."


Nem is azt mondtam, hogy 0-ból vegyetek lakást. Gyűjteni kell, ha van rá lehetőség.

2017. máj. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mire figyeljetek? EGYMÁSRA. Akkor nem lesz baj.
2017. máj. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!