Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Élnétek együtt ilyen pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élnétek együtt ilyen pasival?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki nem túl sikeres a nőknél, pedig van lakása, autója, menő állása, és nem is néz ki rosszul. Egyetlen problémát látok: nem nagyon ad magára. Ez abban nyilvánul meg, hogy képes 2 napig hordani egy ruhát, vasalatlan ingekben jár, gyakran piszkos a cipője, nadrágot kb. havonta mos, néha elfelejt fogat mosni, de amúgy is csak napi egyszer szokott, reggel. Egyedül a fürdésre és a mindennapos hajmosásra figyel oda. Összességében nem öltözik rosszul mondjuk, csak a tálalás nem a legmegfelelőbb. A lakást úgy 2 havonta takarítja csak, igaz akkor nagyon precízen, de előtte meg úgy néz ki, mint ahol bomba robbant, pl. vonalkódos wc, vastag por a falak mellett. Én mondtam neki, hogy talán ez a baj, de szerinte annyira azért nem vészes a helyzet, meg ugye nincs aki vasaljon rá, ha lenne barátnője, közösen takaríthatnának pl., nagyobb kedvvel csinálná ő is akkor. Mit gondoltok, ezek a dolgok beleférnek?
2017. máj. 24. 15:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Ismerek olyat aki egyedül él férfi és olyan rend van nála, hogy enni lehet a padlóról. Ő főz, takarít, sportol és fejleszti magát. Azért mert egyedül él ne hagyja már el magát. Persze nőben is van kupis kb. hetente takarít neki sincs senkije, nem mondom hogy ezért de a környezet árulkodik az életmódunkról.
2017. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
Nem nagyon ad magára? Mert a 2 napig hordott ruha,a napi egyszeri fogmosás,a fürdés meg a mindennapi hajmosás nem magadra adás. Na jó hadjál már....
2017. máj. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Igen! Ugyis szoktam ruhakat soppingolni. En megritkabban takaritok. De minden nap sportolok es apolom magam. Igy mindenki azt hiszi,h tiszta a lakas. Haha.

N

2017. máj. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Ez a faszi konkretan hanyingert keltoen undorito. A takaritas meg ne a baratnotol fuggjon mar basszus...
2017. máj. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"meg ugye nincs aki vasaljon rá, ha lenne barátnője, közösen takaríthatnának pl., nagyobb kedvvel csinálná ő is akkor."

Ez csak kifogás, arra, hogy most miért nem takarít. Elárulom neked, semmi nem változna, ha barátnője lenne, ugyanúgy egy tollat nem tenne arrébb a lakásban.

És de igen, van aki vasaljon rá, ő maga.

2017. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Ez a pasi undorító.
2017. máj. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%

Azért ne túlozzunk már. Hol undorító az aki minden nap fürdik, hajat és fogat mos? Én is egyszer mosok fogat naponta, egyszer fürdök és hajat nem is minden nap mosok.

Nagytakarítást sem szoktam gyakrabban csinálni mint 2 hónap.

Szerintem nincs nagy baj ezzel a pasival.

2017. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Van ebből, ami nálam kizárttá teszi az együttélést (szarcsíkos wc abszolút ez a kategória meg a fogmosás)... a többi... hát...

kérdés: mennyire piszkos a cipő? Ha ilyen 1-2napi piszok van rajta, az engem nem zavar. Ruhából sztem felsőrészt, atlétát, fehérneműt igénytelenség többször felvenni egymás után utcára, nadrág az mehet egy hétig... egy hónap már durva. A vasalás hiánya... engem nem zavar, de akkor vegyen olyan anyagú inget, amin nem látszik meg a vasalás hiánya nagyon durván.


Amúgy inkább a hozzáállása gáz a srácnak. Hogy magától nincs rá igénye, de nem igénytelen áááám, mert ha lenne nője, lenne... elárulom, az ilyennek akkor sem lesz.

2017. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok sem rend sem tisztaságmániás, de ez azért nekem is túllépné a komfortérzetem. Azért heti egy takarítás, ha nem is olyan alapos, de legyen már, hogy legalább emberi életre alkalmas maradjon az a lakás. Na meg a mindennapos ruhacsere és rendszeres mosás. Egy hónapig ugyanabban a nadrágban... El tudom képzelni, milyen szaga lehet a hónap végére annak.
2017. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én éltem együtt, igaz, nem jártunk, hanem az exem haverja volt, és lakótársak voltunk. Soha többet!
2017. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!