Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Élnétek együtt ilyen pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élnétek együtt ilyen pasival?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki nem túl sikeres a nőknél, pedig van lakása, autója, menő állása, és nem is néz ki rosszul. Egyetlen problémát látok: nem nagyon ad magára. Ez abban nyilvánul meg, hogy képes 2 napig hordani egy ruhát, vasalatlan ingekben jár, gyakran piszkos a cipője, nadrágot kb. havonta mos, néha elfelejt fogat mosni, de amúgy is csak napi egyszer szokott, reggel. Egyedül a fürdésre és a mindennapos hajmosásra figyel oda. Összességében nem öltözik rosszul mondjuk, csak a tálalás nem a legmegfelelőbb. A lakást úgy 2 havonta takarítja csak, igaz akkor nagyon precízen, de előtte meg úgy néz ki, mint ahol bomba robbant, pl. vonalkódos wc, vastag por a falak mellett. Én mondtam neki, hogy talán ez a baj, de szerinte annyira azért nem vészes a helyzet, meg ugye nincs aki vasaljon rá, ha lenne barátnője, közösen takaríthatnának pl., nagyobb kedvvel csinálná ő is akkor. Mit gondoltok, ezek a dolgok beleférnek?
2017. máj. 24. 15:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
7: fékcsíkos wc, 2 hónapig áll a kosz (nem kell nagytakarítani kétnaponta, de az se normális, hogy 2 hónapig semmit nem csinál). Nem mos minden nap fogat, felveszi az előző napi összeizzadt ruháját, egy hónapig nem mossa ki a nadrágját. Szerintem ez undorító.
2017. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

igénytelen.

ha menő állása van, akkor jó fizetése, vagyis jöhetne takarítónő, aki ki is mosna, vasalna heti egyszer-kétszer.

2017. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
A bejárónőt és is javasoltam, de ő nem nagyon szeret költekezni. Inkább a spórolás híve, mindenből S-Budget cuccokat vesz, nem nagyon jár étterembe, magára főz, stb.
2017. máj. 24. 17:21
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

akkor az igénytelen mellé jön a spúr is.

mert akkor vagy takarítson magára, vagy fizesse ki azt a heti 10-20e- Ft-t, mert ha egy nő oda felmegy, elokádja magát az tuti és biztos nem cuccol oda és mossa a wc-t, meg a büdös ruháit

2017. máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ez a pasi még istenes ahhoz képest, hogy az exem évi 1x nem tud már takarítani, 1 héten egyszer fürdik kb. 6 liter (!!!) vizben, hajat nagyon régóta nem mos és évek után jöttem rá, hogy fogat se mosott éveken át. Sajnos nem viccelek :-(
2017. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Talál majd maga mellé egy mártírt, vagy egy hasonló igénytelenségi szinten levő nőt. Csak várja ki türelmesen.
2017. máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ilyen lusta, igenytelen pasival nem szabad kezdeni. Az csak kamu, hogy a baratnojevel takaritani fog. Kozosen, mi? Loszart mama! Max. leviszi a szemetet, ha nagyon bactatod. Most csak a gondoskodasi osztonodre hat. Tudod, hogy hany ilyen igenytelen, tragya ferfi van?


Amilyen a belso, olyan a kulso.

2017. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ennek a pasinak bejárónő kell,nem barátnő.
2017. máj. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Csak ennyit mondok: Fuj!!!
2017. máj. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!