Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együttélésnél hogyan érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélésnél hogyan érdemes beszerezni a közös bútorokat, tárgyakat? Ti gondoltok a későbbi esetleges szakításra?

Figyelt kérdés
A párom januárban vett ki egy albérletet, én márciusban csatlakoztam hozzá. 4 éve vagyunk együtt, mégis felmerült bennem az, hogy semmi sem halál biztos, így esetleg mi is szakíthatunk egyszer. Beszéltünk róla, hogy a régi bútorokat, amik az albérletben vannak le kellene cserélni sajátokra. Egy ágyat már vett is, a következő hónapra a hűtő cseréjét néztük ki. Szerintetek érdemes felesben vásárolni dolgokat, vagy az a jobb, ha mindent valaki teljes egészében fizet, hogy később ha esetleg szakításra kerülne a sor, akkor ne legyen vita abból, hogy mit ki vett, kié lesz? Ti hogy oldjátok/oldottátok meg ezeket a dolgokat?
2017. máj. 28. 11:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Pont ezért írtam hogy szakítás és sértődöttség függő. Ezt előre nem lehet látni.

Velem is volt olyan akivel mindent meg lehetett beszélni, de szakításkor már semmit, annyira kiborult, pedig várható volt a szakítás. Ezt előre senki se látja, szóval mindentől függ. Pl egy ismerősünk tette ki az összes cuccát a csajnak a lépcsőházba mire az hazament mert megtudja hogy megcsalta mert hogy túl sokat dolgozik a közös célért miközben a csaj nem dolgozott.


Viszont mi se tartjuk számon hogy ki mit vett, hosszútávra tervezünk, az élet majd megoldja ezt.

Akkor azt is számon kéne tartani hogy ki milyen kaját vett mert ottmarad-e az a mélyhűtőbe, hűtőbe a megfőzött kaja kb.

2017. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!