Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most tényleg kitartott lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg kitartott lennék?

Figyelt kérdés

Eddig nem gondoltam, de sokaktól kaptam hideget-meleget. Szerintetek? Szóval a barátommal élek, ő dolgozik, én tanulok, nincs munkám még. Albérletben lakunk, amit ő fizet a rezsivel együtt. Kaját, háztartási cuccokat ő veszi. Én csinálom a házimunkát. A szüleimtől kapok kevés zsebpénzt, azt a telefon előfizetésre, ruhára, egyebekre költöm. Rossz ez így? Megvetendő lennék ettől?

20l


2017. máj. 29. 16:13
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
26%

Megvetendő nem,max kitartott.Mondjuk ,hogy így rácsodálkozol az eléggé furcsa hatást kelt.

Miért,véleményed szerint nem vagy kitartott?

És akkor még abba bele sem mentünk lehet ezt csúnyábban is fogalmazni.

2017. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%
Most egyelőre igen, de én nem fogalmaznék így, mondjuk azt,hogy egyelőre a barátod támogat,amíg nincs állásod. Gondolom amint dolgozol felezni fogjátok a költségeket, vagy legalább saját magad ellátod.
2017. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
0%
És ha egy nő be mer itt nekem okoskodni előre szólok szívesen hozzáköltözöm ingyér és bérmentve,cserébe elvégzem a ház körüli munkát.
2017. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
36%
Miért ne lennél kitartott? A barátod pénzel, egyedül nem tudnád fenntartani magad. A helyében ha a következő hónaptól a "telefon előfizetés, ruha, egyebek" helyett nem a közös költségre, vízszámlára költenél, mehetnél vissza a szüleidhez.
2017. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
43%
Hat, mivel magadtol nem tudnad ugyanezt fedezni magadnak, akkor szerinted mi vagy? A baratod tart el teged meg anyuka es apuka.
2017. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párodnak ez így megfelel, akkor semmi gond vele, a ti dolgotok. Azért tanulsz, hogy később jobb munkád legyen. Ha ő vállalta ezt, akkor ne érdekeljen mások véleménye.


Én már jóval 30 fölött voltam, mikor a férjem munkája miatt külföldre költöztünk. Én a nyelvet sem beszéltem jól, a diplomámat sem fogadták itt el. Mivel a férjem jól keresett, mi megbeszéltük, hogy előbb tanulok, fejlesztem a nyelvtudásomat és nem megyek el minimálbérért dolgozni. 1 évig egyáltalán nem dolgoztam, aztán találtam egy nagyon jó munkát, amit szeretek, kapcsolódik a végzettségemhez. Ha az ember hosszútávon tervez valakivel, akkor támogatja, ebben semmi rossz nincs.

2017. máj. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
18%
Egy 30 éves, diplomás nő külföldön teljesen más, mint egy 20 éves ájfónozó, shoppingoló kislány akinek a segge alá raknak mindent. Ne szórakozzunk már.
2017. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
9%
Egyébként talán érdemes lenne le is papíroznotok a költségeket mert ha korábban szétmentek minthogy anyagilag visszasegítenéd akkor erre az időszakra utólagos módosítással nem kitartott voltál hanem prostituált :D
2017. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
22%

Igen, kitartott vagy.

Én soha nem fogom megérteni a férfiakat, honnan van ennyi pénzük, hogy minden jött-mentet eltartanak?

2017. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
23%

valószínűleg ő legalább tíz évvel idősebb nálad, ha minderre futja neki. vagy hátszéllel indult. :)


megvetendő nem vagy ettől, csak én pl. nem értem egészen. én személy szerint (23/l) már attól a függő viszonytól is irtózom néha, ami apám felé kialakult, mivel orvosira járok még 3 évig és nem tudok mellette dolgozni. illetve hát hébe hóba alkalmikat, meg nyáron, de most is inkább felvettem a diákhitelt, majd augusztusi munkával visszafizetem, csak ne kelljen minden kiadásomra kuncsorogni. azt el se tudnám képzelni, hogy egy pasi tartson el. főleg ilyen korban, mikor még nem egy vőlegényről van szó, akivel közös gyereket tervezek, csak egy pasiról, még ha komoly is mondjuk. majd akkor költözöm össze vele, ha lesz nekem is legalább annyi pénzem, hogy be tudjak szállni a költségekbe.


de én nem ítéllek el, végülis ha ez neked jó és kényelmes... csak akkor kínos, ha pl sulival végzés után rögtön megpattansz, vagy vannak benned ilyen gondolatok, hogy azért ez közrejátszik abban, hogy vele vagy. vagy később, ha már nem szereted annyira, és szíved szerint befejeznéd, de megszoktad már a kényelmet, hogy fizetik a kiadásaidat.


hát mindennek vannak hátulütői.

2017. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!