Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok! Ti megtennétek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti megtennétek ezt a párotokért ha megkérne?

Figyelt kérdés
Lányok,megtennétek azt a párotokért ha arra kérne titeket hogy a fanszőrötöket nem borotváljátok le vagy valamilyen formára borotváljátok? Nem az extrém esetekre gondolok hogy annyira hogy nyáron a fürdőruha alól kilógjon.
2017. jún. 19. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg. Annyira nem szeretem a szőrtelenítési procedúrát.
2017. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Nekem így kényelmes.
2017. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyszer persze, kipróbálnám, miért ne? De ha nem tetszik vagy nem kényelmes, akkor nem maradna úgy.
2017. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jobban szeretem leszedve, mert nekem úgy kényelmesebb, nem izzad annyira, nem gombásodik be, könnyebb szőrtelenül tisztán tartani. Ezt elmondanám neki, de ha nem kíván olyat, ami számomra kellemetlen, esetleg kipróbálnám, feltéve, ha ő is megérti az én indokaimat.
2017. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Hogy kilógjon a fürdőruha alól?

Teljes mértékben kizárt.

2017. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Kipróbálnám a kedvéért, de mondanám neki, hogy a szőrtelenség jobban bejön.
2017. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Az lenne számomra a megváltás, ugyanis gyűlölök borotválkozni.

A társadalmi normák miatt nem merem megtenni, hogy szőrös legyek, de ha lehetne, akkor nem szívatnám ezzel magam.


21/L

2017. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A bikinivonal és az intimszőrzet azért nem teljesen ugyanaz.

Az intimszőrzet meghagyásával nem lenne gondom, ha nem lenne a párom, magamtól max nyáron szedném amúgy is a higiénia miatt - de a bikinivonal, a combtő, ezek a részek, azt egy fürdőruhás villantáshoz nem hagynám fent. Az már nem a páromnak szól, azt adott szituban bárki látja, és számomra kellemetlen lenne.

2017. jún. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsonal a pont! :)

Bocsi az offért de ha már itt tartunk...mindig tokeletesen simak vagytok? Bocsi, de az egyik este azert akartam elutasitani a paromat mert szuros voltam. Elmondtam neki kirohogott....:D :D :D

2017. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tőlem kérte, hogy hagyjak fent egy fazont, ne csupaszítsam le teljesen. Megtettem, nem értem, ezzel hol a probléma.
2017. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!