Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit tennétek, ha erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha erre érnétek haza a közös otthonba délután a munkából?

Figyelt kérdés

Szóval, hogy éreznétek magatokat, ha munka/egyetem után arra érnétek haza késő délután, hogy ott ül a közös otthonotokban a párotoknak egy olyan barátja, akit nem kedveltek, és ő sem titeket, éppen csak egy köszönést képes megejteni felétek. Valamint amikor a pároddal próbálnál beszélni egy kicsit, akkor folyton belevágna a szavatokba, elterelné a párotok figyelmét, egy csókot nem tudnátok úgy adni a másiknak, hogy ne majomkodna ott a háttérben stb. Majd pár órával később mindketten elmennek a városba, te meg ott maradsz, egyedül, anélkül, hogy a pároddal válthattál volna pár szót, és csak másnap este látod őt.


Hogy éreznétek magatokat?



2017. jún. 21. 18:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nyilván azzal barátkozik a párom, akivel akar. De ha a barátja bunkózik velem és a szavamba vág és azt nem állítja le, akkor azt mondanám, hogy egy idióta pö.cs. Alap, hogy elvárja, hogy a barátja tisztelettel legyen feléd, még ha nem is kedvel.

De madarat tolláról, embert barátjáról.

2017. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ez csak egy elméleti szituáció volt! :)

2017. jún. 21. 20:58
 13/22 anonim ***** válasza:
Én ha látom hogy ott van, illedelmesen köszönök, majd teszek veszek a lakásban, elfoglalom magam, hogy ne kelljen egy helyen lennünk, esetleg elmentem volna bevásárolni, ők meg ketten azt csinálnak amit akarnak, mert nem az én haverom. Nincs jogom hozzá hogy megmondjam neki kivel barátkozhat, viszont mivel én is felnőtt vagyok, el tudom foglalni magam, és nem akadok ki felesleges hülyeségeken, hogy egy délután nem tudtam a másik segglyukából kilógni. Este hazajön, majd megy minden tovább. Ha nincs a páromra rossz hatással, csak szimplán nem vagyunk szimpik egymásnak, akkor miért kellene gátolnom az ő barátságukat?
2017. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Engem az zavarna, hogy kérdezés vagy szólás nélkül betervezett egy egész estés programot.

Nekem nem gond, ha a férjem meghív valakit (tök mindegy, kedvelem-e, és 1-2 órát kibírunk anélkül, hogy egymás nyelvén lógjunk), és az se ha elmegy otthonról, neki se ha én, de az alapvető hogy szólok előre, ha átjönne aznap egy barátnőm vagy hogy szól, ha elmegy este a haverjaival és későn ér haza.

2017. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
13, nekem a leírásból nem az derült ki, hogy a kérdező igényt tartana a párja egész estés társaságára. Itt kb. köszönni nem hagyta őket egymásnak a haver, vagy hogy pár szót váltsanak egymással négyszemközt. Te teljesen más szitut vázoltál fel.
2017. jún. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
15, nekem az jön le, h megérkezett a csajszi, és o akkor akart beszélni a párjával, meg fontoskodni, mert csak o van otthon.. azért ha valaki ott van akit én nem kedvelek, akkor hagyom őket, nem akkor beszélem meg a párommal a napot amikor nálunk van egy haverja ha kedvelem ha nem.. arra ott van a mi időnk, ez meg az ő idejük, amikor egymással beszélnek, foglalkoznak. A csajos dumalasokra sem hívom a párom mert akkor nem vele hanem a barátnőmmel szeretnék beszélni. Ebbe az egész sztoriba az kifogásolható hogy másnap este került elő, ez nem tetszene, de a többi részét nem értem miért kell problémaként megélni.
2017. jún. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Mint írtam, ez csak egy elméleti szituáció, ami egy beszélgetés során született egy barátommal, de ellentétes véleményen voltunk, így gondoltuk kiírom a kérdést, hogy mások vajon hogy látják a helyzetet.


Egyébként lehet fűszerezni a dolgot azzal is, ha pl garzonlakásról van szó: ott konkrétan nem lehet félrevonulni más helységbe, én pl olyan lakásban lakok a párommal, ahol konkrétan a fürdőszobán kívül minden helység "össze van nyitva": alul 20 m2 konyha nappali, + külön a kis fürdő, + lépcsővel 18 m2 állógaléria, aminek csak korlátja van értelemszerűen, így elvonulni nálunk nem lehet igazán. 2 főnek ez így tökéletes élni néhány évig, de az ilyen kellemetlen helyzetek nagyon elkerülni nem lehet. Szóval én nem tudom, hogy ilyen helyzetben hogyan is reagálnék.


Azt viszont nonszensznek tartom, hogy ilyen esetben az illető menjen el otthonról(inkább elmegyek vásárolni), mert a párja hadd haverozzon. Ez olyan, mintha a saját otthonában nem lenne szívesen látott, nem lenne "ugyanannyi joga" ott tartózkodni nyugalomban, mint a másiknak.


Valamint a kérdésből mi derül ki neked #13? :) Kb semmi. Le lett írva, hogy mi történt elméletben ebben a helyzetben, nem pedig az, hogy az illető a párjára akart akaszkodni, meg a nyelvét a torkán ledugni, vagy hisztizett, vagy megsértődött, vagy bunkózott a haverral.

Meg érted, ha a párodhoz jön egy olyan haverja, aki téged nem kedvel, de a párod odamegy hozzád hogy adjon egy puszit és megöleljen, meg veled is beszéljen pár mondatot, akkor te elzavarod, hogy menjél már innen? Nem hinném. Az meg alapvető, hogy ha többen vagyunk egy társaságban, akkor senkit sem rekesztünk ki a beszélgetésből szerintem. Bár úgy látom, neked szentségtörés a pároddal együtt társaságba járni (a csajos délutánokra se viszem el mert nem vele akarok beszélni, wtf?), meg hogy ismerje a barátaid.

A 11/15-ös válaszoló látja jól a sztorit, te eléggé túlkomplikáltad.

2017. jún. 22. 13:53
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Megkérném a páromat, hogy ne hozzon fel olyat, akit nem bírok és szemétkedik velem. Nálunk amúgy is ez alap dolog, tekintettel vagyunk a másikra. Nagyon nem tetszene, és biztos nem hagynám szó nélkül. Igaz, a havernak is ebszólnék, hogy ne vágjon a szavamba, pláne ha nem is hozzá beszélek.
2017. jún. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Semmit. Nem az én haverom/barátom, hanem az övé. Nem nekem kell szeretni.

Bagatell hülyeség.

2017. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nyilván neked azért a 11/15 válasz az értékes mert azzal értesz egyet, de én máshogy látom a helyzetet ami hagy ne legyen mar probléma ha mar feltetted a kérdést, főleg hogy elvileg elméleti :D
2017. jún. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!