Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit tennétek, ha erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha erre érnétek haza a közös otthonba délután a munkából?

Figyelt kérdés

Szóval, hogy éreznétek magatokat, ha munka/egyetem után arra érnétek haza késő délután, hogy ott ül a közös otthonotokban a párotoknak egy olyan barátja, akit nem kedveltek, és ő sem titeket, éppen csak egy köszönést képes megejteni felétek. Valamint amikor a pároddal próbálnál beszélni egy kicsit, akkor folyton belevágna a szavatokba, elterelné a párotok figyelmét, egy csókot nem tudnátok úgy adni a másiknak, hogy ne majomkodna ott a háttérben stb. Majd pár órával később mindketten elmennek a városba, te meg ott maradsz, egyedül, anélkül, hogy a pároddal válthattál volna pár szót, és csak másnap este látod őt.


Hogy éreznétek magatokat?



2017. jún. 21. 18:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#12, de mi a haszna ezeknek a kamu kérdéseknek?

Próbáltam elképzelni, - de ilyen nincs.

Te mit szólnál, ha a fárasztó munkából hazaérve a párod épp a szomszédot darabolná, és megkérdezné, hogy kérsz-e egy kis sültet a combjából?

2017. jún. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

#21!


A te kitalált szituációd lehet valós, de nagyon nagyon kicsi rá az esély.


Ellenben az én szituációm sokkal gyakoribb, nem egy olyan pár ismerek, ahol a pár valamelyik tagját nem kedveli a másiknak a baráti társasága (arról nincs tudomásom, hogy okkal, vagy ok nélkül), valamint láttam már a fenti majomkodó viselkedést is, igaz nem a közös otthonban, hanem szórakozóhelyen, sőt, tapasztaltam ilyet, hogy elmentünk közösen társaságba, és a páromnak nem tudtam elmondani 2 mondatot úgy, hogy az egyik tapló haverja ne vágott volna folyton közbe, mert mindennek róla kellett szólnia.


Mint írtam: egy barátommal beszélgettünk, és egy ilyen majomkodós helyzet át lett ültetve a közös otthonban egy ilyen helyzet. Neki tök más volt a véleménye, mint nekem, ezért kíváncsiak voltunk, hogy mások mit tennének. Ennyi. Ez az értelme.

2017. jún. 25. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!