Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Költöztél már azért össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költöztél már azért össze a pároddal mert a helyzet úgy hozta?

Figyelt kérdés

..pl párod új munkát keres és te tudnál neki találni, de a te lakóhelyeden ezért ha elvállalná azt akkor oda kellene költöznie..

Nálunk ez a helyzet, most 50 km-re lakunk egymástól és 3 éve vagyunk együtt..

29f 24 l


2017. júl. 17. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Még nem voltam ilyen helyzetben, de 3 év után szerintem már megléphető, ha ez mindkettőtöknek jó. Beszéljétek meg, aztán úgyis meglátjátok, hogy alakul.
2017. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, mondhatjuk úgy hogy úgy hozta az élet. 2 éve jártunk, és vettünk egy közös laskát.

22L

2017. júl. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6ėve vagyok a fėrjemmel!A kapcsolatunk első napjától együtt ėlünk!Volt egy pasim,akivel rossz volt a kapcsolatom,szabadulni akartam tőle!Nála laktam (a szülői házban) a fėrjemmel akkor csak baráti kapcsolatban voltam,semmi más!Szakítottam,összepakoltam a cuccom,haza akartam költözni,de nem akartam olyan hangulatban hazamenni!Ugy cuccostól elindultam az extől,felugrottam a barátomhoz!Össze akartam szedni magam mielött hazamegyek!Azóta együtt vagyunk!Mondta aludjak ott!Okė!Másnap hazamegyek!Teszem hozzá semmi szex nem volt!Azt mondta másnap,nyugodtan maradjak,amig akarok!Azóta
2017. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Együtt vagyunk...
2017. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen nekem már volt ilyen. Oda jelentkeztem egyetemre ahol az exem lakott. Első évben kollégista voltam, de sajnos második évre nem kaptam felvételt így vagy az volt, hogy albérletet keresek, vagy az, hogy odaköltözöm hozzá. Bár én nem bántam úgy alapesetben mert amúgy is nagyon sokat voltunk együtt, de ő a nővérével élt együtt és ez így elég sokat rontott a helyzeten főleg, hogy a nővére nagyon anyáskodóan viselkedett nem csak vele, de velem is. Ha csak ketten lettünk volna talán jobb lett volna. Mi akkor voltunk két éve együtt. Szerintem abban a helyzetben amiben ti vagytok így három év után szerintem tök normális a dolog, sőt lakva ismerszik meg az ember szóval szerintem kell is hogy az ember minél hamarabb megtapasztalja milyen is együtt élni a másikkal.
2017. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel ő Svájcban dolgozik, így evidens, hogy én költöztem ki :)
2017. júl. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem költözzetek össze. :)

Nálunk úgy volt, hogy én 2 macskával együtt egy családi ház emeletén laktam, nagybátyám és a terhes asszonya felett. No, a csaj totál megőrült a hormonoktól, meg miegymás. Hisztizett a macskákra, hogy szaladgálnak, nem bír aludni, hallja ahogyan lépkedek a szobában.

Anyámékhoz vissza nem akartam menni, meg ott sem lehettek volna a cicák. Úgyhogy a barátom felajánlotta, hogy mehetünk hozzá. Akkor még csak fél éve jártunk, de végtére jól sült ki a dolog, azóta is együtt vagyunk nagy boldogságban.

2017. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyaron kulfoldon dolgoztam, de csak a szezonban. Kozben megismerkedtem egy sraccal. 2 honapja voltunk egyutt, mikor lejart a szerzodesem es hazamentem. De tartottuk a kapcsolatot es eljott hozzam 2 hetre. Majd eldontottuk, hogy kimegyek ujra. O keresett alberletet, majd kimentem es hamar talaltam munkat is. 7 evig voltunk egyutt.


A ferjemmel is 2 honap utan koltoztunk ossze. En a munkahelye kozeleben laktam, o meg 20 km-re. Egyre tobbet volt nalam, vegul mar minden nap nalam aludt, aztan atpakolta a cuccait. 5 evig eltunk az en hazamban, aztan kozoset vettunk.

2017. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fél éve voltunk együtt a párommal, amikor a lakótársam bejelentette, hogy szeretne minél hamarabb elköltözni. Kézenfekvőnek tűnt, hogy ő legyen az új "lakótárs", tehát úgy döntöttünk, hogy összecuccolunk.

Akkor még kicsit korainak éreztem, de így egy év távlatából úgy látom, hogy ez így volt tökéletes döntés.

2017. júl. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!