Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért van rám kibukva ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van rám kibukva ez miatt a párom? Én gondolom rosszul a dolgokat?

Figyelt kérdés

Barátommal együtt élünk már lassan fél éve.

És én elvárom, hogy a férfi is kivegye a részét a házimunkából de ez neki nem tetszik mert a szerinte a férfi dolga a fűnyírás, fa hasogatás és a karbantartási feladatok, a nő feladata pedig a főzés, takarítás, mosogatás, mosás, teregetés, vasalás. stb..

Mind a ketten dolgozunk hétköznap 8 órát.

Én szeretném ha többet besegítene itthon pl ő is ki tudna teregetni, fel tud porszívózni esetleg el is tudna mosogatni.

Én nem kérem, hogy ezeket mindig ő végezze el, csak ha látja, hogy én főzök közben meg koszos a föld akkor ő is fogja meg a porszívót..

Neki ez nem tetszik, mert ő nem fog porszívózni és nem fog még mosogatni sem mert az a NŐ dolga...


2017. júl. 24. 16:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%
Miert nem koltozol vissza ahol elotte laktal?
2017. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Szóval összejöttél egy orbitális gyökérrel, aztán most kifogásolod, hogy egy orbitális gyökérrel vagy együtt.. Gratula.

Őt átnevelni már nem fogod, arra mérget vehetsz, ha van egy kis eszed, akkor nem húzod tovább ezt a kapcsolatnak csúfolt szart. A másik opció, hogy szépen megbarátkozol a gondolattal, hogy mindent te csinálsz a jövőben, ha már a kedves kis tirpákodnak derogál a házimunka.. Te tudod, akarsz-e így élni.

2017. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenektől az alapjáraton 90-es vérnyomásom verdesi az eget.

Tudod, kinek kéne az ilyen genetikai selejt pali... Én az elején megmondtam a páromnak, akinek az anyja anno a segge alá rakott mindent, hogy nálam mi a rendszer. És nem "besegít", hanem mivel ő is itt lakik, ugyanúgy csinálja szépen..

2017. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Te választottad:)


Amúgy ezeket összeköltözés előtt kellett volna megbeszélni, nem utólag sírni, hogy lusta disznó a pasid és nem végez házimunkát. Jobb ha tudod, hogy az ilyen változni nem fog. Vagy házicseléddé válsz és tűröd, vagy szakítasz.


Én a magam részéről ezt nem viselném el 1 hétig sem. Kidobnám a fenébe. Bár ott kezdődik nálam a dolog, hogy ha így nyilatkozik a házimunkáról 2 dolgozó ember esetében, akkor ott helyben le is zárom a kapcsolatot egy ilyen emberrel.


Favágás, karbantartás, fűnyírás, ezek NEM mindennapi dolgok, a házimunka viszont lényegében az, ha nem akartok retekben élni, napokig mosatlan edények között, poros bútorok között, szennyes ruhák között. Nevetséges, hogy ilyeneket hoz fel a pasid. Egyszerűen csak lusta házimunkát végezni. Természetesen a te dolgod, ha vele maradsz, de ha jót akarsz magadnak, megszabadulsz tőle.


Amúgy csak a poén kedvéért, kertes házban laktok, vagy lakásban?:)

2017. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Kertes házban lakunk, de nincs nagy kert.


Ha panelban laknánk és ezek lennének a kifogásai már rég repült volna, de lehet lassan így is ha nem fog változni.

Beszélgettünk már erről, természetesen összeköltözés előtt ígérgette, hogy együtt csinálunk majd mindent, aztán ahogy összeköltöztünk akkor bújt ki a szög a zsákból... sajna.

2017. júl. 24. 19:13
 16/19 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki elpakol, elmosogat(!) maga után és nincs vita.
2017. júl. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16

És a főzőedényt, tárolóedényt, késeket stb. ki mossa el?

(Nem kötekedés, csak felmerül bennem ilyenkor.)

2017. júl. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem se tetszett, hogy házi munkát kell csinálnom férfi létemre. Főleg úgy, hogy én tartom el.

8 óra után mehetek mosogatni haza.

Viszont megnéztem, hogy milyen házimunkák vannak, és mihez van érzékem, kedvem. Így lett a porszívózás, és a mosogatás az én feladatom. Meg a bevásárlás 50%-ban.

De hát segítségre vágyott. Így belementem.

2017. júl. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kell bevezetni, hogy minden adag (hasznosan) felhasogatott fa után kap egy mosásnyi tiszta ruhát, és tiszta edényeket, minden nap amikor füvet kell nyírni, meleg ételt, és mindig amikor valami megterhelő karbantartási munkát végez, kitakarítasz. Szerintem három héten belül, amikor már nem lesz tiszta alsója, lassan egy hónapja hideg kaján él és retkes tányérból eszik, és vastagon áll a kosz a lakásban, vegy megcsinálja magának, vagy szétmentek. Mindkét eset jobb, mintha az életed maradék 50 évét ingyencselédként töltöd.
2017. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!