Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elegem lett. Ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elegem lett. Ezek után mit szóltok ha én így gondolom a dolgokat?

Figyelt kérdés

Kérdésemet máshogy nem tudtam megfogalmazni,bocsi:)

de ide leírom mi a helyzet:)


Mindig átvertek a pasik..mindig rosszal kezdtem..

Volt aki több mint 1évig húzta az agyam,hogy így úgy járni fogunk stb., most untam meg ezt az egészet :) Nem fogok senki után se sírni :)


most van egy srác,rendes,jól néz ki..mostanában sokat beszélünk, bejövünk egymásnak, csak ő azt mondja hogy fiatal vagyok, és nem hiszi hogy akarok olyan dolgot tőle(szex..)

de ez nem így van már:) igaz nem voltam úgy még pasival de vele szívesen lennék :D

Azért is mert ha azt várom hogy az "igazival" legyek először arra várhatnék még akár éveket is.. vele meg elég jól kijövök,vonzódunk egymáshoz,és örülnék ha több lenne köztünk:)

én 16 vagyok,ő 24


mit gondoltok?


2011. jún. 30. 14:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
sztem nagy a korkülönbség.. :(
2011. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
engem mindig az "idősebbek" vonzottak..:DD
2011. jún. 30. 14:22
 3/28 anonim ***** válasza:
van egy olyan érzésem, hogy rövid a hajad, zöld/kék a szemed. eltaláltam?
2011. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

neked kell eldönteni :)

de gondolom tényleg eleged lett hogy csak szivattak eddig, én meg értem

végülis ha bejöttök egymásnak meg minden lehet több is.. jó nem azt mondom 1.nap után feküdj le vele (gondolom te sem igy gondolod) de nem kéne sok idő hozzá :)

2011. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
és aki egy évig akart veled járni, azt gondolom feljelentetted, nem?
2011. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

nem találtad el:)

hosszú haj,barna szemem van :)

2011. jún. 30. 14:26
 7/28 anonim ***** válasza:
hát.. de 16 évesen még kislany vagy egy 24 éveshez.. az én párom 25, én meg 21 vagyok, és ő már a 18 évesre is azt mondja h kislány lenne neki
2011. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
igen, őt most sikerült teljesen elfelejtenem,szerencsére:)
2011. jún. 30. 14:27
 9/28 A kérdező kommentje:
jaaa hogy feljelentettem? :DD félre olvastam.. amugy nem, miért kellett volna ?:)
2011. jún. 30. 14:28
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
miért ne? ez a mai csajok szokása...
2011. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!