Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most tényleg megbántottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg megbántottam?

Figyelt kérdés

Közös kasszán vagyunk a párommal (nő)

Tegnap este anyumék beszélgetünk mikor nekem elhagyta a számat hogy a munkahelyi étel számomra hétfőtől-péntekig kijön ezer forintból! Ő már akkor elkezdte mondani hogy amit aznap vittem 10dkg felvágott és egy tégelyes vajkrém már 500 ft és ebben még nincs benne az üdítő és a kenyér, napi 1 liter üdítő szörpből és 2-3 szelet kenyér és hogy én nem számolom ha főtt kaját viszek akkor az is összeg. Ma arra jöttem haza hogy ő elment ugyan vásárolni de ami nekem kell 1hétre való élelem, nem vásárolta meg, össze írta ott a pénz és menjek vegyem meg...


2017. aug. 4. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi honnan tudjuk? De miert mondtad hogy 1000 ft-bol kijoni a heti kajad?
2017. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem példával akarja számodra prezentálni, hogy tévedtél. Valószínűleg van benne tüske, de ezt egy bocsánat kéréssel simán rendbe lehet rakni. Kicsit vegyél vissza és ne osszad az észt olyan dolgokban amivel nem vagy tisztában.
2017. aug. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Dilis.
2017. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is rosszul esne, ráadasul ahogy kiderül, nem is te vásárolsz be, hanem ezt is egyedül csinálja. Jogosnak gondolom, hogy megharagudott.
2017. aug. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Tesóm nem nagy étkű. De ha nem tud itthonról vinni. Akkor napi 1000 + főként nyáron az extra folyadékkal. Bármit vesz, nagyon nem olcsó. És nem lehet mindennap tescos vizet inni.

Nem értem pontosan,hogy mi a baj!?

Talán úgy gondolta, hogy arra céloztál, Ő sok pénzt költ vagy sokat eszik. Az pedig, hogy téged küld a saját kajádért, szerintem kedvesség. Én hiába mondom valakinek, hogy hozzon pl; felvágottat. Megeshet, hogy hoz két félét, de nekem egy harmadikra van gusztusom. Sokkal jobb, ha az ilyet maga veszi az ember. :)

2017. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, szerintem kérj bocsánatot a párodtól és ne csak az ő feladata legyen ezentúl a bevásárlás. Szerintem ez már régóta bántjatja- jogosan
2017. aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Naponta isszátok a szörpöt? :S ajajajj
2017. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

Ha fogalmad sincs a kaja áráról, ne pofázz róla, ilyen egyszerű. Nem csoda, hogy berágott rád.

Használd a józan eszed, ha ezer ft-ból kijönne a heted, az napi max 200 ft. Tudsz belőle venni pár zsemlét meg valami rosszabb májkrémet, és kifújt. Semmi vajkrém, felvágott, üdítő, meleg kaja. Menj el és tényleg vásárolj be most magadnak, nézd meg mennyi az ára azoknak a dolgoknak, amiket a párod szokott venni. Aztán sűrűn kérj bocsánatot tőle, hogy osztottad azt észt a szüleidnek.

2017. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Leckéztetni akar, ez viszont dedó.
2017. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom,hogy berágott. Egyáltalán minek mondtad ezt, ha fingod nincs róla mennyit költesz?? Miről beszélgettetek pontosan? Kicsit úgy hangzik, mintha anyádék előtt játszottad volna az agyad, hogy milyen nagyon tudsz spórolni. (gondolom anyádék már rögtön hozzáképzelték, hogy akkor a feleséged költi a pénzt, te meg mekkora király vagy :D ) Vedd csak meg szépen magadnak ami kell, legalább rájössz milyen hülyeségeket dumálsz és megtanulod, hogy mi mennyibe kerül a való világban. Valamit nem mondasz el nekünk úgy érzem. Nem arról szólt a beszélgetés valójában, hogy ki mennyit költ? Ő meg berágott mert baromira nem annyit költesz mint amit mondtál.
2017. aug. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!