Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Korai összeköltözni fél év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai összeköltözni fél év után, ha a párom még nem mutatott be a szüleinek? Vagy ez lényegtelen?

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Korai, de nem ezen szempontok miatt.
2017. aug. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
esküvő előtt bármikor is - korai
2017. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

#2


Most az a papíros mit változtat ezen? Még szarabb is úgy, mert több lesz a szopás váláskor.

2017. aug. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

#3 ja, ha válni készülsz, akkor igazad van. Azt hittem, szeretik egymást, és együtt akarnak családot alapítani. Ha válni készültök, akkor nem korai, sőt, mihamarabb, hogy mihamarabb válhassatok is.

sokat küzdöttek a házasság ellenesek, hogy legyen bejegyzett élettársi kapcsolat - ami ugyan az papíros szempontból :)

2017. aug. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az esküvőhöz szerintem kevesebb köze van, de sok véleményre kíváncsi vagyok, ki hogy gondolja :)


Azt lehagytam hogy ő 26/N és 24/F

Mindkettőnknek van munkahelye, én egyedül lakom pesten, ő kicsit kintebbről jár be és a szüleinél van

2017. aug. 20. 23:51
 6/10 A kérdező kommentje:
miért gondolod hogy nagyobb így a szétválás esélye? :)
2017. aug. 20. 23:52
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

4


Bejegyzett élettársi kapcsolatot két nagykorú (18 év feletti), azonos nemű személy köthet.

2017. aug. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4-es, ostobaságokat beszélsz, de mindegy.


Kérdező, mi fél év távkapcsolat után költöztünk össze.

Lassan kilenc hónapja együtt élünk, és nem bántuk meg - egyelőre.

Sokat beszélgetünk, bármi probléma van, azonnal megvitatjuk, nem homokba dugjuk a fejünket, szeretkezünk, elmászkálunk erre-arra.

Nekünk jó így, más vmnye nem érdekel.

2017. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kérdésből kiérzik, hogy téged zavar, hogy a párod még nem mutatott be a szüleinek, pedig fél éve együtt vagytok, ő naponta látja őket, és az összeköltözést tervezitek - ami ennyi idő után, ha eléggé megismertétek egymást, elfogadható. Ha oda költözne hozzád (/keresnél vele egy másik lakást), az az ő életét megkönnyítené, mert kevesebbet kéne ingáznia, több időt tölthetne veled is. A kérdés az, hogy miért zavar téged, hogy még nem ismered a szüleit?
2017. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 lewega ***** válasza:
Nyugodtan költözzetek össze, mert igaz a mondás, hogy lakva ismerik meg egymást!
2017. aug. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!