Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Ha szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha szeretitek a barátnőtöket, de alig tudtok találkozni, sajnálnátok a pénzt közös albérletre?

Figyelt kérdés
8 hónapja tart a kapcsolat. Egy városban laktok, de úgy dolgoztok, hogy csak hétvégén tudtok találkozni. Akkor egy éjszakát együtt alszotok, de kényelmetlen, mert mindkettőtök a szüleinél lakik, és egyik lakás sem alkalmas rendes elkülönülésre. A barátnőtök felveti az ötletet, hogy jó lenne már együtt ébredni, együtt feküdni, mindennap találkozni munka után, és kivehetnétek egy albérletet. Persze mindketten dolgoztok. Ha szerelmesek vagytok, és tényleg komolyan gondoljátok vele, akkor képesek lennétek azt mondani erre, hogy eszetekben sincs kidobni az ablakon havi 60 ezret? Inkább folytatnátok így a kapcsolatot még évekig?
2017. szept. 7. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, milyen választ vársz. Minden a körülményektől függ. Ezer különböző oka lehet annak, hogy igen és annak, hogy nem.


>Ha szerelmesek vagytok


Vigyázz ezzel, mert eléggé övön aluli. A szerelem önmagában nem old meg semmilyen problémát, legfeljebb elrejti vagy késlelteti őket. Szerelemre hivatkozva nekiugrani felelőtlenül fontos döntésenken nagyon rossz ötlet.


Persze az is világos, hogy a párkapcsolat természetese fejlődésének egyik "mérföldköve" az, hogy összeköltöznek a felek. Tehát az kell, hogy meglegyen az igény és a törekvés, de a körülményeket sajnos sosem szabad csak úgy figyelmen kívül hagyni.

2017. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nőként írok, de itt azért nem mindegy, hány évesek vagytok. Én 23 évesen jöttem össze a párommal, és még akkor sem tartottam a 8 hónapot olyan rohadt hosszú időnek, hogy belebetegedjek, hogy nem kelünk-fekszünk együtt. 1-2 év már az lenne, igen.

Én mondjuk egy keveset még várnék, hogy legalább némi pénzr össze tudjatok spórolni.

2017. szept. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felesben?
2017. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hello. Mindent felesben fizetnénk, a kauciótól kezdve? Ha igen, vagy esetleg nekem többet kéne beleadnom kicsit, akkor simán összeköltöznék.

Ha nekem kéne eltartanom a nőt akkor nem.

Az se mindegy, hogy a csaj kényelemből akar csak összeköltözni, vagy tényleg velem akar élni. 8hónap még semmi szerintem.

2017. szept. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért ez sokmindentől függ. Közösen fizetnétek- e az albérletet, hogyan keres, van- e hitele, amit fizet, stb., stb.
2017. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem sajnálnám a pénzt nőként sem, de nem 8 hónap után hanem mondjuk 1-2év után amikor már a rózsaszín köd kicsit kevesebb. Jobb lenne olcsóbb opciót keresni hisz még felesbe is húzós főleg a kezdetekben, gondolom mivel a szülőkkel laktok nincsen saját pl konyhafelszerelésetek, bútorok, nagy háztartási gépek stb, ami nagy kiadás és főleg nehéz úgy összekerülni hogy extrán nehezítő körülmények vannak. Beszélgetni kéne a dolgokról, a tervektől a főzésen át a pénzügyekig mindenről. Abban lesz a válasz.

Viszont azt is számításba kell venni hogy pl mennyi időre adják az albit, mert ha pl X év/hónap, akkor úgy kell belevágni hogy legyen terv a folytatásra (ha lesz és túléli a kapcsolat az együttélést).

2017. szept. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ hogy milyen rég óta vagyunk együtt. Egy még csak pár hónapos kapcsolatban ilyet biztos nem csinálnék. Egy év után már mondjuk igen.
2017. szept. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!