Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ezek furcsa dolgoknak számítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek furcsa dolgoknak számítanak, ha összeköltöztök?

Figyelt kérdés
kb hét hete költöztünk össze párommal. eddig persze minden okés, hát nagyon az elején vagyunk még.. viszont észrevettem érdekes rossz tulajdonságokat, ami nem tudom mire utalnak a páromat illetően.. pl kipakolt berendezkedett... csináltam rá pár napra a nagy takarítást és láttam néhány üres cigis dobozt meg kidobni való papírokat zsepiket stb. a szekrény tetejére dobálva. rákérdeztem hogy ugyan ezt miért csinálj? nem tudja kidobni? azt mondta oké odafigyel. na de ez most mit jelent? ennyire igénytelen? vagy vmi pótcselekvés? meg láttam hogy turkál az orrára és már rászóltam. és észrevettem hogy van hogy azt látja, hogy nem vettem észre.. és akkor még gombocot formáz belőle majd megeszi. hát ez undoríto. meg ritkán mos kezet kutyázás bármi után úgy kell rászolnom. fogat sem mos minden reggel. a kapcsolot sem oltja le sehol, úgy hagyja mindig és volt hogy csak pár ora mulva vettem észre hogy ég a villany a fürdőbe pl mert addig nem mentem arra. ennyire igénytelen pasival élek együtt vagy vmi kattanása van? mert ha ez így marad akkor tuti kiábrándulok belőle. egyébként egy laza dolgos normális pasi, jol néz ki jol öltözködik ilyesmire mindig figyel.. na de ezek? oké mindenkinek van rossz szokása.. de ezek nekem olyan visszataszítóak.
2017. szept. 15. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lakva ismerszik meg az ember. Remélem, a költöztető számát nem dobtad ki.
2017. szept. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ezek kozul csak a megeszi a fikat resz az, ami borzaszto :D A tobbi annyira nem veszes es siman ra lehet nevelni, hogy a lampakat oltsa le, a szemetet meg dobja ki, illetve mosson fogat minden reggel.
2017. szept. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én ott csomagolnék össze, ha látnám, hogy a párom fikát eszik. Mi a f... de komolyan?! :D
2017. szept. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Es ez meg csak 2 het, amikor meg odafigyel az ember. Kesobb orulhetsz ha wc-t lehuzza.
2017. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Bakker ezt még olvasni is undorító volt. Igen, ezért kell megpróbálni, hogy tudok-e együtt élni, mielőtt ősszekötitek az életeteket. Én ilyen emberrel nem tudnám
2017. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Jaj mán,hát a fikuszt majd megszereted te is,villanyt meg minek lekapcsolni ha aztán előbb utóbb megint fel kell? A szekrény teteje nem szemetes? És miért mosna kezet kutyázás után ha még kaksizás után sem szokott!? :D
2017. szept. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én meg mikor mertem egyet fingani már le voltam ugatva.

Majd biztos mindig kijárok budira és lehúzom utána nem?

2017. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Valószínű, olvasott arról, hogy évi, kilónyi koszt meg kell enni, hogy éber legyen az immunrendszer. A fikával próbálja teljesíteni.

A szekrény tetején meg semmi dísz. Ezért, elhelyez rajta mesterien összegyűrt cigis dobozokat. A természetesség hatása érdekében, gondolom távolról, 1-1 ügyes dobással.

2017. szept. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem értelek... Ezek közül MIND olyan, hogy simán kiderül, ha együtt vagytok néha pár napot, összeköltözés nélkül......
2017. szept. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kamu ez.
2017. szept. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!