Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális ha a párommal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a párommal a spórolás akarata mellett kétszobás lakást bérlünk, mert szeretünk külön is lenni, mindketten külön szobában létezni?

Figyelt kérdés

Nem élünk nagy lábon, de jól keresünk, havi 150-200 ezret teszünk félre (és még kb ugyanennyit költünk), főleg közös és saját ingatlanra spórolunk később. Két éve vagyunk együtt.


De olyan helyen vagyunk, ahol van egy nappali, az ágyunkkal (együtt alszunk mindig), de van egy kisebb szoba is kb csak székkel, asztallal konnektorral, stb, ahol a másik egyedül lehet ha akar.

És azért, mert erre mindkettőnknek van igénye és mindig is volt.

Nem tudom azok a párok hogy "élik túl", akik folyamatosan, de szó szerint folyamatosan együtt vannak otthon, egy légtérben. Minden nap kell pár óra, amikor magamban lehetek a gondolataimmal.

Ez most valami nagyon rossz dolog?


24/l, 27/f


2017. szept. 15. 13:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a támogató válaszokat!


Ami azért furcsa, mert a valóságban ez mellett szinte senki nem áll ki. Mindenki azt mondja, hogy annak kellene normálisnak lennie, hogy az ember nem is tölthet már időt egyedül, saját magában amikor együtt él a másikkal. Hogy meg kell sértődni, ha a másik azt mondja most egyedül lenne kicsit, vagy hogy ha mindketten otthon vagytok, akkor nem oké ha nem folyamatosan együtt vagytok (kivéve konyha vagy wc)

2017. szept. 15. 19:06
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ha úgyis két külön dologgal foglalkozik a két ember (vagy ezt se szabad? :D), akkor nem tök mindegy, ki melyik szobában van? Nyilván ha valaki akar valamit sürgősen a másiktól, akkor nem hal bele, ha át kell sétálnia 9 lépést.
2017. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel különösebb probléma, ha megtehetitek. Bár a berendezés leírása számomra furcsa. Mi 40nm-en lakunk ketten.

Érezzük, hogy szűkös, de nem azért mert szabadulni szeretnénk egymás aurájából. Inkább egyszerűen csak kevés a helyünk. Ennyi a probléma. 1 18.5 nm-es szobánk van. Ez lényegében a nappali, és a hálószoba is. Ezért mondom, hogy kevés a hely. Kanapé 220cm, 180X200 ágy, a falak mentén végig könyvespolcok, tv, íróasztal-szék, és egy téglakályha.

Szóval mi végig egy légtérben vagyunk, ha lenne külön hálószobánk, akkor is így lenne. Akkor a nappaliban tevékenykednénk.

Ez nem azt jelenti, hogy egymás nyakán lógunk. Mindenki csinálja amihez kedve van. Vagy együtt nézünk filmet, sorozatot, vagy külön külön, mindenki a maga gépén. Én hangszóróval, a férjem a saját gépén fülhallgatóval:). Esetleg én olvasok, ő néz valamit, vagy fordítva. Mellette ha alszik, pl simán tudok füles nélkül sorozatot nézni, mert lazán alszik úgy is:) Ha én alszom, akkor ő fülest használ.


Nincs azzal baj, ha saját külön légtérre vágysz, csak (egyéni vélemény) de szerintem a lakásotok így nincs kihasználva annyira.

Pl mi azért költöztünk ide, hogy spóroljunk, pár év múlva, ha minden jól megy, lesz egy 150 nm-es 4 szobás házunk. Minden álmom, hogy egy nagyobb, 25 nm-es szobát megtöltsek könyvekkel, az lenne a nappalink:), és ugye a külön hálószoba. Már csak pénz kell hozzá. Erre gyúrunk.

2017. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#11: akik ezt mondják, azok hülyék. Kell a külön töltött idő.
2017. okt. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!