Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, Ki, mennyit költ a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Ki, mennyit költ a barátnőjére/hó? Mennyire lehet egy párkapcsolat mellett félretenni és önálló költségvetéssel gazdálkodni?

Figyelt kérdés
költségvetés, barátnő, finanszírozás
2017. szept. 20. 22:22
1 2 3
 1/28 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Magunkra szoktam. Néha ő, néha én fizetek. Nem autó, hogy konstans kiadás legyen.
2017. szept. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Barmennyire is meglepo, manapsag mindket nem dolgozik es mindenki finanszirozza a sajat dolgait tobbnyire ;)))
2017. szept. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A legrosszabb ***** válasza:
6%

Eddigi tapasztalatom alapján (négy évnyi párkapcsolatban éldegélés) úgy látom, hogy sokkal jobban húzza az ember pénztárcáját egy párkapcsolat költségei, mint amikor egyedülálló az ember.


Az a helyzet, ha van nőd, kérve-kéretlen is el fogja várni, hogy hagyd a fenébe az új lakásra, gépre, kerékpárra, könyvsorozatra, játékra és a többire való gyűjtögetést, és bizony menjetek el ide, meg oda, meg amoda, aztán itt egy kis fagyika, ott egy pár ezer forintos ajándékocska, amott meg egy 50 ezer forintos bundácska, te meg ott állsz hó közepén üres zsebbel, és 2-3 hétig koplalsz a hülye nőd hülye programjai, ajándékai, fasságai' miatt. Persze tudom, nem minden nő ilyen, igen-igen-igen, persze, ismerem a mantrát, de majd rájössz, ha felcsípsz valakit és benyújtja verbálisan az igényeit.


Nő mellett tervezni évekkel előre? Hah, joke of the day.

2017. szept. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%
mi távkapcs és kb 25 ezret. utazás szinte az egész. Sokat túrázunk együtt. olcsó hobbi :D
2017. szept. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%
#3 oké, tudjuk hogy neked milyen szar, köszönjük a meséd, nem akarsz esetleg kipusztulni innen? :D
2017. szept. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%
Félek belegondolni kikkel szokott az utolsó hozzászóló összejönni.
2017. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis az utolsó előtti előtti (48%) :D de hogy a kérdésre is válaszoljak attól függ kit fogsz ki.
2017. szept. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Amugy most hogy mondjatok, a honapban meg nem huztam le a baratomat, szoval holnap lehet kerek tole 2000 forintot, mert elfogyott az alapozom es szombaton kapok csak kapeban fizut. Majd jol kirohogom a barinokkel utana, mekkora pancser, hogy lehuzom :)))
2017. szept. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Krukutyán Levente ***** válasza:
97%
#9 akkor qrva nagy mákom van a barátnőmmel úgy fest
2017. szept. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%
Mivel az egyenlőség híve vagyok ezért kb. ugyanannyit, mint ő rám, illetve még olyan értékben ami megfelelő ellenértéke azoknak a dolgoknak amiket ő tett értem, de még nem tudtam viszonozni.
2017. szept. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!