Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés külön lakásba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés külön lakásba?

Figyelt kérdés

Egy kicsit bonyolult lesz, igazából ez a problémám. A párom és én nem vagyunk suhancok, mindketten 35 körül vagyunk, nekem van egy kisiskolás fiam, minden második héten nálam. Jövőre szeretnénk összeházasodni, megkérte a kezem, boldogok vagyunk, minden rendben. Ő most kitalálta, hogy költözzünk össze úgy, hogy egy házba és ott legyen neki egy komplett lakás, hogy ugyanúgy haza tudjon menni mint most megy, mikor itt van a fiam, ui. ő olyankor sosem alszik itt.

Én tiltakozom, mert szeretnék egy igazi családot, társat, aki nem megy "haza", nem is tudom, hogy milyen modell ez. Nem értek semmit, azt mondja, én nem vagyok kompromisszum képes és konstruktív - bevallom elsírtam magam, mikor ezt elmondta ma este. Mi lehet ez? Mit tudok csinálni? Teljesen kiborultam ettől most.


2017. szept. 23. 00:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Aki 35 evesen itt tart, azzal kozos taknyos zsepkendot sem mernek vallalni, nemhogy csaladon gondolkozzak vele. De nem is ertem, hogy akarsz vele ilyeneket, amikor eleve tok nyilvanvalo, hogy ot ez nem erdekli - te kellesz, de nem csomaggal egyutt, es nem eleg erett ahhoz, hogy felfogja, hogy egy gyerek az nem egy rakosgathato valami, ami elol "minden masodik heten o majd hazamegy". A gyerek az van, lesz, akkor is ha huzos idoszak van. Ha ezt nem tudja felfogni, akkor nem kell gyerekes emberrel kezdeni, hogy utana puffogtassa a terapiara szorulo hiperkonstruktiv otleteit.
2017. szept. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem tudja elfogadni a gyereked, miért nem keress egy gyerektelen nőt? Ez olyan modell, ami nem működik.
2017. szept. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Missi_Key ***** válasza:

miért nem tartjátok meg mindketten a saját házat, és mellé egy új.

vagy ha az költséges, úgy kialakítani az újat hogy mindenkinek legyen privát zuga.

nem olyan rosz az hidd el, ha van hol magad légy, és ahol nem kutakodnak. nem kell majd a gyereked elől dugdosni a didlót, mert van 2 szoba ahova nem mehet be. később a gyereknek is lehet ilyen. nyilván nem mindig lesztek ott, de pl introveltáltaknak ez különösen jó lehet.

2017. szept. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

A privát zugban maximálisan benne vagyok egyébként és elsősorban nem a dildó miatt.. :)

De itt külön lakásról van szó, tudod, külön slozi, külön konyha... ezt el is mondtam neki, megértem, hogy kell neki külön szoba, legyen valami olyan részen ami a lakás másik felében van akár. (mondjuk én ezt hívom kompromisszumnak... De nem a külön lakást.

2017. szept. 23. 00:39
 5/21 anonim ***** válasza:
7%

A kiborulásra nem mondok semmit. ;)

Egyébként érdekes, hogy megint a férfit látják hibásnak, annak ellenére, hogy egy teljesen korrekt ötlettel állt elő.

A párod ötlete azért jó, mert megadja annak a lehetőségét, hogy te is a fiad nyugodtan, zavartalanul együtt tölthessétek az időt. Az is lehet, hogy a fiad nem fogadja el a párodat, vagy nehezen tud megbarátkozni a helyzettel, hogy az anyja mással él, és mással "alszik". Így viszont könnyebben lehet őket "összeszoktatni", hiszen nincs az a kényszer, hogy a párodnak mondjuk be kell vonulnia a szobába, mert esetleg a fiadat valamiért zavarja, hogy ő ott van. Aztán ha összehaverkodnak rendesen, akkor ez a külön lakás dolog akár visszaalakítható, hiszen egy házban két lakás összenyitásához elég egy ajtó. :)

Örülj neki, hogy próbál ötletelni. Képzeld el, ha együtt élnétek, de ő kezdetben nem jönne ki a fiaddal, vagy a fiad vele. Teljesen elrontaná a kapcsolatotokat.

Tulajdonképpen az ő ötlete mindenhol alapvető kellene, hogy legyen, mert így sokkal kevesebb feszültség keletkezne a felek között.

2017. szept. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság, hogy az én fiam maximálisan elfogadja, szereti és szeretne vele lenni de igazad van, ha neki ez nem oké akkor legyen külön, bár ez csak az ő igényét szolgálja. Mindenesetre aki kb 1 éve ismeri a gyerekemet és el akar venni feleségül az ne haverkodjon a gyerekemmel egy másik lakásból további évekig mert nem ezt a családmodellt szeretném neki átadni. Ha meg nem vállalja a vesződséget akkor még mindig talál magának megfelelő nőt, én pedig egy olyat, aki elfogad az egyébként nagyon kedves, rugalmas szeretnivaló, okos gyerekemmel együtt mert van ilyen is, ezt biztosan tudom.
2017. szept. 23. 01:12
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Azon csodálkozom, hogy ti még együtt vagytok. A fiad felnőttesebben viselkedik, mint a pótpapa.
2017. szept. 23. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem lesz működőképes. Ha nem akar elfogadni a gyermekeddel együtt, akkor mi értelme van az egésznek?

Apám is anno belebolondult egy nőbe, de a 2 kölyke már nyűg volt a hátán és egy idő után azon volt, hogy elpaterolja őket az apjukhoz. Mondtam neki, hogy ez így nem életszerű. Nincsenek is már együtt..

2017. szept. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
13%

Kérdező!


Azért akar külön lakást, mert idegesíti a más gyereke. Nekem ugyanez a problémám.

Add meg az e-mail címét, írok neki (29 csinos nő vagyok), és lehet bennem megtalálja az igazit.

Én sem bírom mások kölkeit elviselni:)

2017. szept. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Én csak azt nem értem, hogy ha már össze akartok házasodni, akkor nyílván nem tegnap óta vagytok együtt, nem? Mennyi ideje? Eddig nem derült ki, hogy hogy áll a fiadhoz? Mert így tök fölösleges összeházasodni. Ez így csak összejárás lesz, csak kisebb távról.
2017. szept. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!