Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Igent, vagy nemet mondanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igent, vagy nemet mondanátok a gyereketek apjának?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Abban szeretném ki kérni a véleményeteket,hogy segítenétek-e a helyemben..

Az exemmel együtt voltunk 7évig. 4év után született egy kis lányunk. Mi szét mentünk azóta is egyedül vagyok a pici lánnyal. Sokat csalt titokban amit évek után vallott be.. Mikor meg született a manónk akkor. Aztán mondtam,hogy vége. Nem laktunk azóta együtt semmi. De gyakran jön,minden nap a gyerekhez.. Jól el tudunk beszélgetni,viccelődni.. Vita nincs. Mindenről mesélünk egymásnak.. Mint a barátok.. Most el veszítette az állását és az albérletét fel kell mondania,mert nem tudja fizetni.. Segítséget kért töllem ma.. Tudnék-e neki segíteni amíg ujra össze szedi magát,hogy addig itt lakhasson velünk. Még nem reagáltam rá semmit.. Szeretnék tanácsot kérni tölletek! Azt le írom mielőtt fel teszi valaki a kérdést.. :) Az exemnek szülei már nincsennek.. Szóval ti,hogy döntenétek? Előre is köszönöm a válaszaitokat! :)


2017. szept. 24. 09:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Kizart erdekbol jopofi veled kihasznal
2017. szept. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Nagy, kövér NEM.

Külön életet éltek, nem vagy érte felelős. Gondolom, ha más exed kéri ugyanezt, akkor egyértelműen nemet mondasz.

Ő is most pont arra apellál, hogy ő a gyereked apja, csak nem hagyod utcára kerülni. Később se, ha nem talál munkát hónapokig, esetleg évekig. Sose fogsz tőle megszabadulni.

Csak kihasznál, ahogy a kapcsolatotok alatt is.

2017. szept. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor ne is gondolkozzak ezen,mert hatalmas baromság lenne..! Azért gondolkoztam el rajta,mert a gyerek apja.. minden nap át jön tényleg jó apa.. Mi sem vitázunk.. De van benne valami amit mondtok/írtok.. Nem csak ezeket kell számba vennem!!
2017. szept. 24. 09:39
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Én igent mondanék, de csak és kizárólag akkor, ha a kapcsolatunk egyértelmű: csupán haveri/baráti, nyilvánvaló, hogy egyikünk sem akar már semmit a másiktól, stb... a leírásod alapján nálatok ez a helyzet.
2017. szept. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Értem én, hogy nehéz helyzet, mert mégis a gyerek apja.

Legfeljebb albérlőként, szerződéssel, ami alapján ki is tudod rakni, és be is tudod hajtani rajta a plusz rezsit, stb-t. Egyébként nem. Oldja meg. Hova menne, ha te se lennél?

2017. szept. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Nem, oldja meg.


Ha volt pfája összevissza dugni a hátam mögött, akkor ne merészeljen tőlem bármilyen segítséget kérni.

Menjen valamelyik ribikéjéhez lakásért.


Az, hogy a gyerekem apja, egy dolog, de gerinctelen "embereknek" nem segítek.

2017. szept. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Gyereked apja tehat szexelt veled terhes lettel

Problema massal is szexelt

Tehat apasag nem nagy dolog

2017. szept. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Egyértelmű nem.

Nem tartozol felelősséggel felé,mert nem a párod.

A korábbi viselkedése sem kelt bizalmat.

Ki akarja használni az "apai" pozícióját és ezzel téged is.

Ez több indok is ami miatt elutasítanám...

2017. szept. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%

Egyáltalán nem..

De, ha elutasitod, számíts fenyegetésre, pl nem látogatja meg soha a gyereket, nem fizet, stbstb

2017. szept. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Baráti alapon elszállásolnám akármelyik exem, de a gyerekem apját 2x meggondolnám.


Nem a megcsalás miatt, hanem mert megviselheti a kicsit, hogy apa korábban ott lakott, majd elköltözött, majd megint vissza és megint el..


Azt hiszem pénzt adnék kölcsön, vagy inkább a gyerektartással nézném el, ha késik pár hónapot.


A gyerekem apját én sem hagynám elkallódni, de tud máshol is lakni, biztos vannak haverjai meg ilyenek.


Amúgy van barátnője? Játssz csak el a gondolattal, hogy tőletek megy el csajozni, esetleg buli után hazahozna valakit hozzátok.


Ha újra akarod vele kezdeni, és rajta is ezt érzed, akkor más a helyzet persze.

2017. szept. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!