Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem volt ez túlzás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem volt ez túlzás a haverjától?

Figyelt kérdés

Kissé idegesen értem haza a munkából, fönt volt nálunk a párom egyik haverja. Tele volt a kezem, és kértem a páromat, hogy írja föl nekem a katalógusból az egyik alapozó számát, mert azt szeretném megrendelni. És nem látta, hogy melyikre mutatok, bennem meg fölment a pumpa, és mondtam, hogy hisz az előbb mutattam. Aztán kicsivel később kérdeztem, hogy akkor fölírta? Kérdezte, hogy melyiket kérem? Nem hittem el, hogy lehet valaki ennyire szerencsétlen, és mondtam, hogy azt, amelyiket mutattam... És akkor a haverja közbeszólt, hogy "te, hogy nem pofoztad még föl?". És a barátom ezen csak mosolygott, nem kelt a védelmemre. Nem hoztam föl neki aztán, de egy kicsit rosszul esett. Vagy csak én túlzom el?

23L


2017. szept. 25. 21:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Szakítanék vele. Azért mosolygott rajta, mert simán felpofozna, ha úgy hozza a helyzet, illetve viccesnek tartja a családon belüli erőszakot. Bocs, de ilyen férfival értelmes nő nem él együtt.
2017. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Te sem viselkedtél valami szépen kérdező...
2017. szept. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Túlzás volt a haver részéről is, és az sem szép, hogy a barátod nem védett meg. Ettől függetlenül a férfiak ritkán tudnak egyes sminktermékek között különbséget tenni, így simán előfordulhat, hogy amit te egyértelműen megkülönböztetsz a többitől, az neki csak egy a sok közül. Előbb pakolj le, és utána intézd a rendelést, mert nem baj, ha 5-10 perccel később adod le.

Ebben a szituációban senki sem viselkedett szépen, ettől függetlenül én nem venném jó néven, hogy a barátom nem kelt a védelmemre egy ilyen kommentárral szemben.


21/L

2017. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Miért voltál egy paraszt vele? Hol a türelem és a lojalitás részedről? Nehéz eset lehetsz Baby.
2017. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Haverjától is túlzás volt, mert semmi köze hozzá. de tőled is túlzás volt ez a hisztis viselkedés. legalább ne közönség előtt csináltad volna... így a barátodnak tiszta ciki.
2017. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy se kezeltem megfelelően a helyzetet és lehettem volna türelmesebb, azóta bocsánatot kértem.
2017. szept. 25. 21:16
 7/18 Heart of Darkness ***** válasza:
90%

Szemétség volt a részéről, hogy nem védett meg, de részedről sem épp kedves, hogy szerencsétlennek titulálod a barátod egy ilyen hülyeség miatt.


"És nem látta, hogy melyikre mutatok, bennem meg fölment a pumpa, és mondtam, hogy hisz az előbb mutattam. Aztán kicsivel később kérdeztem, hogy akkor fölírta? "


Miért nem írtad fel te mondjuk 5 perc múlva amikor már nincs tele a kezed?

2017. szept. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem pakoltál le, és írtad föl te a számot? A havernak meg mondtam volna, hogy nem osztottam neki lapot.
2017. szept. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Te se viselkedtél megfelelően. Igyekezni kéne nem ugráltatni a másikat.

Viszont ha a páromnak ilyet mondana valaki, kivágná a lakásunkból.

Tőled elég egy normális bocsánatkérés, de tőle nem.

2017. szept. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy én pofoztam volna fel a havert...

Bár ilyenre, amit írtál, én sem kérem meg a párom, mert ha elba$$za, utána úgyis az jönne, hogy akkor miért nem én csináltam, neki mind ugyanolyan...

Bár ha nálunk feszültség van, a haverja elköszön és lelép.

(Minden egyéb esetben ott ülne estig, így volt már, hogy a jelenlétében direkt elkezdtük egymást osztani, hogy a srác végre hazamenjen... 😂)

2017. szept. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!